Нові умови проведення ЗНО-2020: масковий режим, дезинфекція, перепустки з часом та дистанція


Міністерство освіти і науки буде дотримуватись всіх протиепідеміологічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання.

При проведенні зовнішнього незалежного оцінювання Український центр оцінювання якості освіти має намір звузити часові діапазони входу невеликих груп учасників до пунктів тестування. Про це у коментарі Громадському радіо сказала заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

За її словами, у кожного учасника буде перепустка з часом, коли потрібно прийти на пункт тестування: «Раніше було одне вікно для всіх з 10.15 до 10.50 всі входили в пункт. Тепер ми звузимо діапазони — будуть невеличкі групи, кожна буде заходити у свій час. Ми будемо рекомендувати учасникам приїздити на свій час».

Також вона зазначила, що якщо учасник ЗНО матиме температуру вищу за 37,2 його не буде допущено до пункту.

«Але наразі є багато звернень від осіб, у яких підвищена температура у зв’язку з захворюванням щитоподібної залози. Ми рекомендуємо всім, в кого може бути підвищена температура не через ГРВІ, а через хронічні захворювання, мати з собою довідку від лікаря, яка б це підтверджувала», – повідомила заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти.

Крім того під час проведення ЗНО в аудиторіях будуть присутні 15 учасників тестування та два інструктори.  Обов’язковою буде дистанція 1,5 метри між учасниками в аудиторії. Соціальне дистанціювання також буде забезпечене і біля входу в приміщення, у якому проходитиме тестування, щоб уникнути скупчення людей.

За словами пані Тетяни, наразі оприлюднено рекомендації Головного санітарного лікаря України, в яких передбачена необхідність проведення дезінфекції і провітрювання приміщень, а також всіх поверхонь приміщень.

«Учасники мають мити руки, дезінфікувати їх і знаходитися в масках. Наразі триває комунікація для забезпечення видатків на закупівлю всіх необхідних засобів індивідуального захисту, а також засобів дезінфекції», – зазначила заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут