Нові ресурси для дистанційного навчання та дозвілля від наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили


Шановні колеги!

Наукова бібліотека  ЧНУ імені Петра Могили  пропонує нові ресурси для дистанційного навчання та дозвілля.

Сьогодні вже більше 30 провідних видавництв світу зобов’язалися зробити негайно доступними та безкоштовними всі свої публікації стосовно COVID-19 та коронавірусу.

Видавництво Brill Publishers (Нідерланди) робить загальнодоступною колекцію книг та наукових статей на такі теми, як охорона здоров’я, дистанційне навчання, кризові дослідження.                                                                                                                 Всі матеріали з колекції Brill’s COVID-19 Collection доступні у форматах PDF та HTML, вільно в мережі Інтернет, без логіну і паролю, за посиланням.

Зверніть увагу, що кожен матеріал містить інформацію з правильного цитування (функція Cite), що полегшує створення списків використаних джерел.

Brill є також передплатною ліцензійною науковою базою даних, яка дозволяє користуватися вільно своїми виданнями Відкритого Доступу.

фото_1.png (474×398)

 

Internet Archive (https://archive.org/) відкрив безкоштовну цифрову бібліотеку з необмеженим доступом до 1,4 мільйонів книг для домашнього читання та освіти.

The National Emergency Library – колекція книг, що підтримують дистанційне навчання та науково-дослідницьку діяльність.

Ця цифрова бібліотека дозволяє читати книги без порушення авторського права, з допомогою Open Library system, що  означає завантаження книги у форматі PDF чи ePub на 2 тижні, після чого цифрова копія книги автоматично повертаєься у бібліотеку.

Серед них: «Володар кілець» Джона Р. Р. Толкієна, твори Вільяма Шекспіра, Стівена Кінга, Чарльза Діккенса, світова література 20 ст., бестселери останніх років («Call Me by Your Name» – André Aciman, «The handmaid’s tale» – Margaret Atwood, «Steve Jobs» – Walter Isaacson, «It» – Stephen King, «Fifty shades of Grey» – E. L. James) а також безліч наукової літератури.

Доступ: вільно в мережі Інтернет, безкоштовно, за посиланням.

Для початку роботи необхідно зареєструватися на сайті.

фото_2.png (496×394)

 

Дякуємо за  цю інформацію нашим колегам, Науковій бібліотеці  Києво-Могилянської Академії.

Be calm and keep learning!

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …