Нові послуги від бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили

Шановні колеги та користувачі наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили!

Пропонуємо Вам нові послуги від бібліотеки нашого університету

Ви можете отримати інформацію про:

• можливості пошуку у каталозі, фонді, електронному каталозі наукової бібліотеки; інституційному репозитарії ЧНУ ім. Петра Могили, репозитарії кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти;
  • інформаційну культуру; інформаційну безпеку та інформаційну «гігієну»;
  • особливості оформлення бібліографічного списку до: дипломної роботи, дисертації та наукової публікації (основні правила складання бібліографічних списків до наукових публікацій, загальні вимоги до цитування, міжнародні стилі цитування)

Тренінги, презентації та лекції можуть бути адресовані студентам, аспірантам, викладачам та науковцям ЧНУ ім. Петра Могили; проводитись у форматі семінару-практикуму у рамках навчальної дисципліни «Основи наукових досліджень» або тренінгу з індивідуальними консультаціями.

Запрошуємо до співпраці науковців університету!

Ви можете дізнатися про:

• українські та міжнародні проекти доступу до наукової інформації;
  • наукометричні та бібліометричні інструменти оцінки наукових досліджень;
  • нові моделі та технології створення і розповсюдження наукових журналів.

Пропонуємо Вашій увазі
тренінги:

«Наукометричні бази як інструмент дослідника» ( Scopus і Web of Science), які орієнтовані на аспірантів, викладачів та науковців для пошуку необхідної інформації та проведення власних досліджень.
У 2017-2019 року українські наукові установи та заклади вищої освіти (серед них ЧНУ ім. Петра Могили) отримали доступ до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science.

Однією з найбільш авторитетних і загальновизнаних у світі джерел пошуку наукової інформації є міжнародна наукометрична база даних Web of Science .
Тренінги «Web of Science для якісних наукових досліджень»  проводяться з метою популяризації електронних ресурсів Web of Science серед користувачів наукової бібліотеки університету та оптимізації використання бази університетом.
Ці тренінги не є офіційними тренінгами компанії Clarivate Analytics, проводяться  для внутрішньої аудиторії і мають консультаційний характер.

Тренінги з користування міжнародною наукометричною базою даних Scopus.

Ці тренінги не є офіційними тренінгами компанії Elsevier, проводяться для внутрішньої аудиторії і мають консультаційний характер.

Тематика та розклад тренінгів залежить від Вас — чекаємо на співпрацю разом з студентами, колегами-викладачами  та науковцями ЧНУ ім Петра Могили.

Викладачі університету можуть замовляти тренінги для груп через електронну пошту бібліотеки(library@chmnu.edu.ua), через Google forms  та особисто.

Викладачі та науковці, які не зможуть приєднатися до тренінгів, можуть отримати індивідуальну консультацію.

Звертайтеся, будь ласка, до Наукової бібліотеки  ЧНУ ім Петра Могили (приміщення абонементу, читального залу головного корпусу, філологічної бібліотеки)

1-й корпус, Наукова бібліотека  ЧНУ ім. Петра Могили

Директор наукової бібліотеки Ганна Миколаївна Петроченко:

-українські та міжнародні проекти доступу до наукової інформації;
-наукометричні та бібліометричні інструменти оцінки наукових досліджень;
-нові моделі та технології створення і розповсюдження наукових журналів (проект «Нові журнали ЧНУ»).

Заступник директора  Лариса Вікторівна Колесник:

• можливості пошуку у каталозі, фонді та електронному каталозі наукової бібліотеки;
  • інформаційна культура; інформаційна безпека та інформаційна «гігієна».

Завідуюча інформаційно-бібліографічним відділом Лілія Павлівна Болдуреску:

• індексування за УДК;
  • особливості оформлення бібліографічного списку до: дипломної роботи, дисертації та наукової публікації (основні правила укладання бібліографічних списків до наукових публікацій, загальні вимоги до цитування, міжнародні стилі цитування);
  • інституційний репозитарій ЧНУ ім. Петра Могили.

Провідні бібліотекарі

Світлана Володимирівна Козловська
Звертайтесь з питань:

• правила розміщення та особливості пошуку у репозитарії кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ЧНУ імені Петра Могили.

Алла Василівна Кулагіна (читальний зал)
Світлана Вікторівна Барщевська (11-й корпус; філологічна бібліотека)

Звертайтесь з питань:

• українські та міжнародні проекти доступу до наукової інформації;
  • наукометричні та бібліометричні інструменти оцінки наукових досліджень;
  • пошук у наукометричних базах даних Scopus та Web of Science фахових наукових журналів

Ми завжди відкриті для співпраці з Вами!

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики