Нові перемоги студентів Факультету комп’ютерних наук

14 вересня 2019 року 3 команди від ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у другому етапі Міжнародної олімпіади із спортивного програмування (1/4 фіналу ACM ICPC 2019/2020), у якому взяли участь 305 команд з усієї України.

Наша найдосвідченіша команда у складі Петра Мудрієвського, Олександра Єрмолаєва та Олександра Раєвського посіла друге місце у південному регіоні!

ACM ICPC – це Міжнародна командна студентська олімпіада з програмування (International Collegiate Programming Contest) під егідою ACM (Association for Computing Machinery). Олімпіада бере початок з 1970 року в США, коли університет Техасу «A & M» проводив «First Annual Texas Collegiate Programming Championship».

Нагадаємо, що наші студенти брали участь у першому етапі Всеукраїнської олімпіади (1/8 Міжнародної олімпіади) зі спортивного програмування, який пройшов 21 квітня 2019 року. Тоді студенти посіли 1 місце!

Вітаємо наших переможців, а також членів двох інших команд, які мужньо боролись за перемогу!