Нові освітні спеціальності в ЧНУ, збільшення кадрового потенціалу: перший проректор ЧНУ імені Петра Могили Юрій Котляр дав коментар у програмі “Діалог” на ТРК МАРТ

Підготовка вчителів у 2024 році – це інвестиція в майбутнє Миколаєва. Вона допоможе місту виховати нове покоління освічених, усебічно розвинених та стійких до викликів особистостей, готових до успішного життя в сучасному світі.

Тому Чорноморський національний університет імені Петра Могили впроваджує навчання за новими педагогічними спеціальностями.

Саме ця тематика стала ключовою в новому випуску програми «Діалог» на ТРК Март, де перший проректор університету Юрій Котляр розказав детально про поточну ситуацію з підготовкою освітніх кадрів для шкіл Миколаївщини, адже науково-педагогічний склад ЧНУ значно посилився науковцями та практиками.

Зауважимо, що створення нових педагогічних спеціальностей у ЧНУ не є випадковим, адже вже декілька років університет готує вчителів української мови та літератури, а також вчителів фізичного виховання.

Окремими аспектами розмови стало обговорення можливостей для вибору паралельних освітніх програм, індивідуальної траєкторії студента та її можливості, а також міжнародної співпраці, студентських обмінів та закордонних дипломів.