Нові можливості для студентів


Цікаві можливості для тих студентів, які прагнуть вивчати ще більше! Пропонуємо перелік різнопланових закордонних грантів та семінарів, які можуть вас зацікавити.

TED-конференція у Ванкувері – можливість безкоштовно відвідати всі заходи на TED conference у Ванкувері!

Організатори оплачують:

 • Авіапереліт
 • Транспортні витрати до місця проведення конференції і назад
 • Проживання
 • Харчування

Вимоги до кандидатів:

 • 18-40 років
 • Лідерські навички
 • Перевага надається підприємцям, винахідникам, адвокатам, фотографам, музикантам, художникам, вченим, керівникам і активістам, які працюють над захистом прав людини.
 • Відмінне володіння англійською

Кандидатів обирають експерти, спираючись на досягнення учасників, їхній вплив на розвиток майбутнього, характер та здібності.

Дедлайн подачі заявок – 27 вересня 2019 року.

Подати заявку.

Детальніше.

 

Fellowships at Harvard – грант для досліджень, пов’язаних з журналістикою та комунікаціями!

The Knight Visiting Nieman Fellowships у Гарварді пропонує короткострокові дослідження, пов’язані з журналістикою та комунікаціями.

Кандидати не обов’язково повинні бути журналістами, але їхні проекти повинні позитивно вплинути на майбутнє журналістики.

Учасники матимуть доступ до ресурсів гарвардської бібліотеки і МІТ, дослідницьких центрів і архівів. Також учасники повинні також публікувати результати свого дослідження на одному з вебсайтів: Nieman ReportsNieman Journalism LabNieman Storyboard.

Тривалість програми: 4-8 місяців (залежить від побажань учасника)

Вимоги:

 • Запропонований проект повинен бути спрямований на вдосконалення журналістики. Це можуть бути журналістські розслідування, програмування, дизайн, фінансова стратегія…
 • Подати заявку можуть журналісти, публіцисти, технологи, підприємців, програмісти, дизайнери, медіа аналітики, академіки…
 • Немає вікового ліміту
 • Відмінне знання англійської мови

Умови:

 • Кандидати отримуватимуть стипендію в розмірі 1,350 доларів на тиждень.
 • Учасники також можуть отримати односпальну кімнату в Бостоні.

Дедлайн подачі заявок 27 вересня 2019 року.

Подати заявку.

Детальніше.

 

Безкоштовний семінар у Мадриді – учасники створять посібник, який допоможе протидіяти дискримінації у суспільстві.

Запрошуємо небайдужу до дискримінації молодь взяти участь у семінарі «What can I do? Tools for interventions in situations of discrimination and how to promote Solidarity in Youth Projects».

Що будемо робити:

Ділитись досвідом і вивчати, як молодіжні працівники, а також самі учасники молодіжних проектів реагують на дискримінацію в молодіжних та волонтерських проектах та в громадських просторах.

Мета семінару – створити посібник з інструментами, які дозволять працівникам громадських організацій ефективно протидіяти дискримінації й попереджати її, а не залишатись сторонніми спостерігачами.

Кого ми шукаємо:

 • активну молодь 18+ років;
 • з готовністю зробити внесок в роботу групи і досвідом/знаннями для створення посібника;
 • з досвідом роботи в громадській організації або членством у такій;
 • з розмовним рівнем англійської мови;
 • з величезною мотивацією та бажанням втілювати ідеї в реальність.

Фінансування проекту: 100% витрат на харчування, проживання та 100% витрат на квитки. Учасники повинні оформити страховий поліс своїм коштом.
Учасник сплачує 40 EUR благодійний внесок організації, яка відправляє.

Учасник може бути звільнений від сплати благодійного внеску організації, яка відправляє. Для цього необхідно організувати свій локальний соціальний проект, акцію або дію, що матиме корисний вплив на суспільство. Цей проект повинен бути організований до початку Erasmus+ проекту. Просимо коротко описати вашу ідею у відповідній графі при заповненні заявки.

FB.

Подати заявку.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …