Нові можливості для студентів


Цікаві можливості для тих студентів, які прагнуть вивчати ще більше! Пропонуємо перелік різнопланових закордонних грантів та семінарів, які можуть вас зацікавити.

TED-конференція у Ванкувері – можливість безкоштовно відвідати всі заходи на TED conference у Ванкувері!

Організатори оплачують:

 • Авіапереліт
 • Транспортні витрати до місця проведення конференції і назад
 • Проживання
 • Харчування

Вимоги до кандидатів:

 • 18-40 років
 • Лідерські навички
 • Перевага надається підприємцям, винахідникам, адвокатам, фотографам, музикантам, художникам, вченим, керівникам і активістам, які працюють над захистом прав людини.
 • Відмінне володіння англійською

Кандидатів обирають експерти, спираючись на досягнення учасників, їхній вплив на розвиток майбутнього, характер та здібності.

Дедлайн подачі заявок – 27 вересня 2019 року.

Подати заявку.

Детальніше.

 

Fellowships at Harvard – грант для досліджень, пов’язаних з журналістикою та комунікаціями!

The Knight Visiting Nieman Fellowships у Гарварді пропонує короткострокові дослідження, пов’язані з журналістикою та комунікаціями.

Кандидати не обов’язково повинні бути журналістами, але їхні проекти повинні позитивно вплинути на майбутнє журналістики.

Учасники матимуть доступ до ресурсів гарвардської бібліотеки і МІТ, дослідницьких центрів і архівів. Також учасники повинні також публікувати результати свого дослідження на одному з вебсайтів: Nieman ReportsNieman Journalism LabNieman Storyboard.

Тривалість програми: 4-8 місяців (залежить від побажань учасника)

Вимоги:

 • Запропонований проект повинен бути спрямований на вдосконалення журналістики. Це можуть бути журналістські розслідування, програмування, дизайн, фінансова стратегія…
 • Подати заявку можуть журналісти, публіцисти, технологи, підприємців, програмісти, дизайнери, медіа аналітики, академіки…
 • Немає вікового ліміту
 • Відмінне знання англійської мови

Умови:

 • Кандидати отримуватимуть стипендію в розмірі 1,350 доларів на тиждень.
 • Учасники також можуть отримати односпальну кімнату в Бостоні.

Дедлайн подачі заявок 27 вересня 2019 року.

Подати заявку.

Детальніше.

 

Безкоштовний семінар у Мадриді – учасники створять посібник, який допоможе протидіяти дискримінації у суспільстві.

Запрошуємо небайдужу до дискримінації молодь взяти участь у семінарі «What can I do? Tools for interventions in situations of discrimination and how to promote Solidarity in Youth Projects».

Що будемо робити:

Ділитись досвідом і вивчати, як молодіжні працівники, а також самі учасники молодіжних проектів реагують на дискримінацію в молодіжних та волонтерських проектах та в громадських просторах.

Мета семінару – створити посібник з інструментами, які дозволять працівникам громадських організацій ефективно протидіяти дискримінації й попереджати її, а не залишатись сторонніми спостерігачами.

Кого ми шукаємо:

 • активну молодь 18+ років;
 • з готовністю зробити внесок в роботу групи і досвідом/знаннями для створення посібника;
 • з досвідом роботи в громадській організації або членством у такій;
 • з розмовним рівнем англійської мови;
 • з величезною мотивацією та бажанням втілювати ідеї в реальність.

Фінансування проекту: 100% витрат на харчування, проживання та 100% витрат на квитки. Учасники повинні оформити страховий поліс своїм коштом.
Учасник сплачує 40 EUR благодійний внесок організації, яка відправляє.

Учасник може бути звільнений від сплати благодійного внеску організації, яка відправляє. Для цього необхідно організувати свій локальний соціальний проект, акцію або дію, що матиме корисний вплив на суспільство. Цей проект повинен бути організований до початку Erasmus+ проекту. Просимо коротко описати вашу ідею у відповідній графі при заповненні заявки.

FB.

Подати заявку.

Події та оголошення


листопада
15
Святкуємо День студента разом! Не проґав!

Хей! Цей день зовсім скоро! Ми вже знаємо, як ти будеш святкувати! 15.11 – ALL DAY ! Святкуємо ДЕНЬ СТУДЕНТА 11:50 -12:30 – ” tatto майстерня”, смаколики, лотерея «Lucky student» (10-й та головний корпуси); 14:00 – святковий концерт + розіграш призів …

листопада
13
Запрошуємо на мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво»

Шановні студенти,  ГО «Молодь України» разом з доцентом кафедри економіки та підприємства Віктором Погромським приготували для вас мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво». Захід відбудеться цієї середи 13 листопада о 15:00 на базі ЧНУ імені Петра Могили. Якщо ти студент і тебе …

листопада
12
Запрошуємо до Multilingual sprach café: практика німецької, англійської та іспанської мов

Хочете попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови? Тоді запрошуємо вас на Multilingual sprach café Коли: 12 листопада (інші дати будуть анонсовані пізніше) Час: 18:30 – 20:30 Де: Піцерія «Челентано» (3 Слобідська 49/1, біля АТБ) Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр …