Нові кольори для наших спортсменів!

Нещодавно ЧНУ імені Петра  підтримав добру традицію найкращих університетів Європи та і усього світу, розпочавши розробку власної зручної, гарної та якісної спортивної форми! Тепер спортсмени ЧНУ імені Петра Могили мають змогу здобувати свої перемоги у футболках з символікою нашого університету, які пасують не лише тим, хто займається спортом у ЧНУ імені Петра Могили професійно, але й стають в нагоді усім студентам, які відвідують спортивні заняття в рамках загальнообов’язкової  освітньої програми!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.