Нові горизонти соціальної роботи: серед учасників – завідувачка кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили

Навчання починається з себе!

Викладачі Миколаївської Могилянки залучаються до нових тенденцій розвитку соціальної сфери.

Наприкінці березня 2023 року завідувачка кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування ЧНУ імені Петра Могили Олена Кузнецова взяла участь в інформаційному заході «Нові горизонти соціальної роботи» у Києві.

Захід організували представники Міністерства соціальної політики спільно з Дитячим Фондом ООН UNICEF.

Під час зустрічі Міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович представила візію майбутнього соціальної сфери.

Так, вона зазначила, що місія соціальної роботи в сучасних реаліях – це створення в Україні умов для спроможності людини та сім’ї досягати добробуту та гідного життя в безбар’єрному суспільстві через доступні та зрозумілі сервіси та послуги.

Пані Оксана Жолнович окреслила виклики, із якими мають справу сьогодні соціальні працівника; розкрила суть нової візії соціальної роботи; наголосила на важливості соціальної роботи у вирішенні нагальних соціальних проблем.

Участь в обговоренні взяли представники громадського сектору, органів місцевого самоврядування, партнерських донорських організацій та експертного середовища, освітяни.

Ознайомитись з записом зустрічі можна за посиланням.