Нові дистанційні заходи: поезія, екологія та наука

На даний момент заходи так і проводяться у дистанційній формі, в режимі онлайн, адже безпека понад усе. Портал Op.ua пропонує підбірку нових безкоштовних освітніх подій для студентів, викладачів та науковців.

Міжнародний науковий форум «Green Talents»

Форум присвячений реалізації інноваційних екологічних ініціатив у сфері сталого розвитку, зазвичай проводиться у Германії, але цього року відбудеться онлайн.

Для кого: магістранти, докторанти і постдоки, молоді фахівці, зі стажем роботи не більше трьох років.

Коли: 14 травня 2020 – 19 травня 2020

Де: Київ, Україна

Місце: Дистанційно

Дедлайн заявок : до 14:00 19 травня 2020 р.

Міжнародний поетичний конкурс «Чатує в століттях Чернеча Гора»

Тема конкурсу – «Побачимо, почуємо…». Від учасників очікується художнє осмислення сьогодення та майбутнього України.

Завдання конкурсу: написати твір відповідно тематиці, обсягом з п‘яти класичних чотиривіршів.

Для кого: участь можуть брати всі бажаючі, вік учасників також не обмежений.

Коли: 01 березня 2020 – 22 травня 2020

Де: Черкаська обл., м. Канів, вул. Шевченка, 31/32

Місце: поштою до Видавництва журналу «Склянка Часу*Zeitglas»

Дедлайн: 22 травня 2020 р.

Міжнародний літературний конкурс ім. Марусі Бек

Маруся Бек – почесна членкиня Світової Федерації Українських Жіночих Організацій та Союзу Українок Америки, відома громадсько-політична діячка США українського походження, яка все життя підтримувала українську громаду, відстоювала інтереси та права українців.

Завдання конкурсу: написати роботу (есе, оповідання, розповідь або наукове дослідження) на тему «Що можу я, українка третього тисячоліття?».

Для кого: дівчата віком 14 – 25 років.

Коли: 31 січня 2020 – 31 травня 2020

Де: Львів, вул. Степана Бандери, 32

Місце: Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка»

Дедлайн: 31 травня 2020 р.

Конкурс проєктів “Наука для безпеки людини та суспільства”

Завдання конкурсу: зробити наукове дослідження або розробку, які допоможуть у вирішенні актуальних проблем безпеки людини та суспільства в Україні.

Для кого: юридичні особи будь-якої форми власності.

Коли: 12 травня 2020 – 07 серпня 2020

Де: Київ, Україна

Місце: Дистанційно

Дедлайн: 15 червня 2020 р.