Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили отримав нове приміщення

13 лютого юридичний факультет переїхав у нове приміщення: другий поверх 10 корпусу відведено для навчання студентів усіх курсів.

Юридичний факультет

Тепер і деканату і всі кафедри факультету розташовано зовсім поруч – що дуже зручно для адміністративної роботи і налагодження комунікації між професорсько-викладацьким складом і студентами.

Юридичний факультет

Також поруч розташовано навчальні аудиторії, оснащені з урахуванням кількості груп і характеру дисциплін, які викладаються. Вони розраховані на аудиторні заняття.

Юридичний факультет

Окрім того, юристи отримали велику лекційну аудиторію, де нині триває процес облаштування стаціонарними проекторами та мультимедійним обладнанням для того, аби лекції відбувалися у більш сучасно, насичено, яскраво і цікаво. Невеликі аудиторії для семінарських занять також уже оснащені.

Юридичний факультет

Нові, теплі, світлі, комфортні приміщення стануть запорукою згуртованої праці і ефективного навчання.

Юридичний факультет

Відкриття оновлених приміщень на юридичному факультеті стало важливою подією і ще одним прикладом кардинальних змін, які відбуваються в університеті.