Нова виставка у галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили «Уламки раю на Землі»


Галерея Мистецтв ЧНУ імені Петра Могили знову відкриває свої двері для пошановувачів мистецтва. 4 березня відбулося відкриття виставки сучасного українського живопису. Березнева експозиція є збіркою картин різних художників з усіх куточків України і має назву  «Уламки раю на Землі».

Офіційно відкрили виставку перша проректорка ЧНУ імені Петра Могили Наталія Іщенко, громадський діяч та колекціонер Вадим Юрлов та завідувач Галереї мистецтв Могилянки Любов Омельченко. В експозиції зібрано квіткові образи і присвячена вона жінкам напередодні свята 8 березня.

На виставці представлені роботи близько 14 українських художників, серед яких є й творчість миколаївського митця Владислава Гур’єва. Зібрав картини та надав для експозиції у мистецьку галерею Могилянки друг університету, колекціонер та громадський діяч Вадим Юрлов. Пан Вадим вже не вперше дарує могилянцям можливість насолодитися мистецтвом.

Експозиція триватиме впродовж березня місяця. Встигніть насолодитися квітучою ніжністю у нашій галереї мистецтв!

DSC_0073.JPG (6000×4000)

DSC_0001.JPG (6000×4000)

 

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).