Нова серія вебінарів Web of Science російською мовою!

Шановні колеги та усі охочі! Clarivate Analytics запрошує вас з 28 по 31 травня 2018 року взяти участь у черговій серії вебінарів про можливості платформи Web of Science російською мовою! Долучайтеся до спільноти вчених, які мають доступ до провідних міжнародних видань та знають як правильно заявити про себе міжнародній науковій спільноті через публікації у фахових виданнях!

Переглянути теми вебінарів та зареєструватися можна у розділі:

Наука -> Робота у базі Web of Science

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.