Нова серія вебінарів по роботі у Web of Science!

Шановні колеги науковці, студенти та аспіранти університету! Запрошуємо на першу у 2018 році серію вебінарів про можливості ресурcів і інструментів на платформі Web of Science для наукової діяльності (оновлена серія, що була в листопаді 2017) яка розпочнеться 30 січня о 14:00.
Для участі необхідна попередня реєстрація.

Вебінари безкоштовні.

Доповідач –  к.б.н. Тихонкова Ірина фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics

Для детального ознайомлення з розкладом та тематикою вебінарів запрошуємо перейти на сторінку сайту ЧНУ імені Петра Могили:

Наука -> Робота у базі Web of Science

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».