Німецька мова: ГО МЦНМ «Відергебурт» та Центр німецької молоді «Відергебурт» запрошують на навчання

Розпочався навчальний рік 2020-2021! ГО МЦНМ «Відергебурт» та Центр німецької молоді «Відергебурт» запрошують вивчати німецьку мову на рівнях: А1, А2, В1, В2, С1, С2. Пропонують для вивчення:

• загальний курс німецької мови
  • німецька для початківців
  • курс підготовки до екзаменів Гете Інституту
  • загальний курс фонетики
  • курс розмовної німецької мови
  • німецька для медиків
  • німецька для дітей шкільного віку, для студентів, для працевлаштування, німецька для навчання у Німеччині та для подорожей

На разі навчання проходитиме у онлайн-форматі. Заявки приймають на Вайбер за телефоном 0677935222.

1.jpg

Нагадаємо, що Інститут філології ЧНУ імені Петра Могили активно співпрацює з ГО МЦНМ «Відергебурт» вже протягом п’яти років.

2.jpg

З  2014 в Інституті філології Могилянки діє Центр німецької молоді, культури і розвитку «Відергебурт» (з 2015 назва – ГО МЦНМ «Відергебурт»), на базі якого проходять освітні семінари та школа німецької мови етнічних німців.

Інститут філології у співпраці з ГО МЦНМ «Відергебурт» сприяв налагодженню діяльності Центру, метою якого є об’єднання людей, які цікавляться німецькою культурою, вивчають німецьку мову. Восени 2019 року директор Інституту філології, професор, доктор філологічних наук  Олександр Пронкевич був нагороджений Почесною грамотою за вагомий внесок у розвиток німецької спільноти в Україні.

3.jpg