Невидимий університет для України (Invisible University for Ukraine–IUFU) оголошує про прийом заявок на навчання!

Невидимий університет для України (Invisible University for Ukraine–IUFU) оголошує про прийом заявок на навчання!

Програма пропонує студентам ЧНУ імені Петра Могили інтенсивне вивчення ролі України в змінних європейських та глобальних контекстах, розглядаючи важливі для українських студентів питання у транснаціональній порівняльній перспективі.

Програма організована Центральноєвропейським університетом у співпраці з Колегіумом імені Імре Кертеса Єнського університету та університетськими партнерами в Україні та світі (зокрема ЛНУ імені Івана Франка, УКУ тощо).

Дослідницькі стипендії (до 800 євро на семестр) доступні на конкурсній основі для тих студентів, які бажають працювати над власним прикладним чи теоретичним дослідницьким проєктом додатково до основних занять в IUFU.

Хто може подавати документи?

Кожен студент чи студентка, що навчався чи навчалася на бакалаврській або магістерській програмі чи в аспірантурі українського закладу вищої освіти в 2021/2022 навчальному році або хто розпочав або розпочала навчання в ЗВО у 2022 чи 2023 році.

Участь у програмі безкоштовна.

Як подати заявку?
Заявка має містити короткий (до 1 сторінки) мотиваційний лист із зазначенням:
– причин подати заявку в IUFU та очікування від тематичних курсів;
– тематики інтересів заявника або заявниці (наприклад, теми дослідницьких проектів, бакалаврської, магістерської роботи чи дисертації)
– вибору курсів, які заявник чи заявниця має намір вивчати (до трьох), та вибору додаткових занять з академічної англійської.

А також коротке резюме (CV) в довільній формі з такою інформацією:
– ім’я українською та у версії, яка використовується у паспорті міжнародного зразка;
-електронну адресу;
-місце перебування;
– попереднє навчання, теперішній навчальний заклад та освітню програму;
– громадську/ волонтерську діяльність;
– рівень володіння англійською мовою.

Апліканти, які бажають отримати дослідницьку стипендію, мають також надіслати стислу дослідницьку пропозицію (від 400 до 800 слів) з описом основних завдань пропонованого проєкту та очікуваних результатів дослідження.

Дедлайн для подачі заявок: 8 вересня 2023 року.

Програма триватиме з 25 вересня по 22 грудня 2023 року.

З питаннями щодо подання заявок, звертайтеся до студентських координаторів:
– Світлана Довгань, випускниця ЦЄУ, dovhan_svitlana@alumni.ceu.edu
– Наталія Шулякова, студентка бакалаврської програми Єльського університету, Shuliakova_Nataliia@student.ceu.edu
– Ольга Стасюк, аспірантка історії ЦЄУ, stasiuk_olha@phd.ceu.eduі
– Євген Ящук, випускник ЦЄУ, аспірант історії Оксфордського університету, Yashchuk_Yevhen@student.ceu.edu.

Додаткова інформація – за посиланням та в додатку.

Заявки необхідно подавати за адресою: iufu@ceu.edu.