Недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень» запрошує студентів та викладачів ЧНУ імені Петра Могили взяти участь у Всеукраїнському конкурсі есе

Недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень» оголосив Всеукраїнський конкурс есе для молоді на тему: «Світ без росії: нові виклики та перспективи» в рамках Бандерівських читань.

Мета? – залучення молодих інтелектуалів до осмислення викликів і перспектив в геополітичній площині в умовах розпаду російської імперії як завершальної точки російсько-української війни.

Завдання? – формування національної стратегії, зміцнення українського війська і набуття Україною статусу світового лідера.

Для кого? – молоді військовослужбовці, студенти вищих навчальних закладів, магістранти, аспіранти, молоді вчителі та науковці до 32 років.

Темами для написання есе є:

– Розвал російської імперії – запорука української перемоги.

– Україна як центр тяжіння для населення сучасного півдня московії (від

Бєлгорода до Кубані).

– Чому тільки розвал росії на десятки малих держав є запорукою

української перемоги і тривалого миру в Європі?

– Вплив України на облаштування земель росії після її розвалу.

– Перебудова українського війська: якою повинна бути наша армія, щоб

гарантувати довгостроковий мир?

– Яких Збройних сил Україна потребуватиме після перемоги?

– Україна – гарант безпеки у світі з однією з найсильніших армій.

– Україна – регіональний і світовий лідер: як нам реалізувати свій потенціал

повною мірою?

– Безпекова формула у Європі – нові геополітичні центри.

– Формування нових союзів під проводом Києва. Україна – ключ до безпеки Західного світу.
Вимоги до оформлення есе: обсяг 15 тис. знаків (8-15 стор.), шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5. Мова – українська.
Детальніше – у Положенні.

Термін подання робіт – до 10 грудня 2023 року.
Оголошення результатів та нагородження відбудеться під час проведення
Бандерівських читань у лютому 2024 року.

Запрошуємо всіх охочих долучитись!