Не тільки навчання, а й культурний розвиток

На минулому тижні студенти медичного інституту із Індії відвідали новостворений університетський музей. Працівники музею в цікавій формі повідомили історію створення університету та самого медичного інституту. Студенти-медики дізналися про історію створення такого улюбленого ними інтерактивного стола, що вони використовують для вивчення анатомії. Також у музеї є частика Індії: Веліятх Шведха розповіла про статуетки та їх призначення в Індії. Загалом дуже цікава зустріч закінчилась словами подяки як працівникам музею, так і представнику міжнародного відділу та заступнику директора Яремчук Ользі за переклад  відео та аудіо інформації.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).