Не тільки навчання, а й культурний розвиток

На минулому тижні студенти медичного інституту із Індії відвідали новостворений університетський музей. Працівники музею в цікавій формі повідомили історію створення університету та самого медичного інституту. Студенти-медики дізналися про історію створення такого улюбленого ними інтерактивного стола, що вони використовують для вивчення анатомії. Також у музеї є частика Індії: Веліятх Шведха розповіла про статуетки та їх призначення в Індії. Загалом дуже цікава зустріч закінчилась словами подяки як працівникам музею, так і представнику міжнародного відділу та заступнику директора Яремчук Ользі за переклад  відео та аудіо інформації.

листопада
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …

Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

листопада
Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”