Не тільки навчання, а й культурний розвиток

На минулому тижні студенти медичного інституту із Індії відвідали новостворений університетський музей. Працівники музею в цікавій формі повідомили історію створення університету та самого медичного інституту. Студенти-медики дізналися про історію створення такого улюбленого ними інтерактивного стола, що вони використовують для вивчення анатомії. Також у музеї є частика Індії: Веліятх Шведха розповіла про статуетки та їх призначення в Індії. Загалом дуже цікава зустріч закінчилась словами подяки як працівникам музею, так і представнику міжнародного відділу та заступнику директора Яремчук Ользі за переклад  відео та аудіо інформації.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики