Не навчанням єдиним: Вітаємо студента-історика ЧНУ імені Петра Могили Романа Галкіна з признеченням іменної стипендії Верховної Ради України!

Чорноморський національний університет імені Петра Могили плекає креативних, здібних, неординарних студентів!

Щиро вітаємо здобувача (другого) магістерського рівня вищої освіти шостого курсу факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили Романа Галкіна з призначенням іменної академічної стипендії Верховної Ради України на 2022-2023 навчальний рік!

Роман – студент кафедри історії з чіткою громадською позицією, бере активну участь у студентському житті університету, зокрема підготовці до Дня відкритих дверей Могилянки, Дня Незалежності України та інших громадських і тематичних заходах.

Бажаємо Роману подальших успіхів на освітній та науковій нивах!