Не навчанням єдиним: викладачі Могилянки про хобі, страви та відпочинок. Дмитро Січко


Дмитро Січко, декан юридичного факультету, кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного та кримінального права і процесу розповідає про те, чому вважає волейбол своїм справжнім спортивним хобі. Також Дмитро Сергійович поділився, яка риса характеру повинна бути у декана та чому цілий тиждень хотів би пожити в лісі.

Дмитро Січко

 

 1. Як виглядає ваше хобі зараз?

Через те, що в дитинстві професійно займався спортом (стрибки на батуті, стрибки у воду), я привчив себе до фізичних навантажень. Зараз у позаробочий час займаюся волейболом та кросфітом. Звісно, як любитель, для підтримки фізичної форми. Якщо обирати з-поміж цих двох занять спортивне хобі, то більше все-таки подобається волейбол. Для мене це захоплива гра, де окрім змагання, ще є спілкування з колегами та друзями. Тому волейбол я можу назвати своїм справжнім хобі.

Якщо ж говорити про кросфіт, то там, як ви розумієте, змагання ні з ким немає. Потрібно формально протягом якогось періоду зробити певний набір вправ. Кросфітом займаюсь більше для підтримки фізичної форми, а от волейбол не лише для цього, адже там цікаво: спілкування, друзі та запал. Зазвичай маємо одне-два тренування на тиждень.

 1. З чого почалось ваше захоплення волейболом? Чому ви обрали саме це заняття?

Це почалось десь років 8 тому. Друзі запросили мене пограти у волейбол, у який я взагалі ще не вмів грати. Суперники мали більше майстерності та досвіду, тому, відповідно, перемога була за ними.  Тоді мені сподобався сам волейбол. Але оскільки я погано грав,  це стало для мене певним викликом: цікава гра, а я володію технікою на рівні аматора (або навіть нижчому). І тому вирішив  для себе займатися волейболом. Почав ходити з друзями і десь через рік занять вже вийшов на непоганий рівень, коли почуваю себе вільно в цій грі: добре знаю правила, маю навички, і граю так, аби не зіпсувати змагання для своєї команди. Після цього сталося так, що сформувався хороший колектив і утворилось дружнє спілкування.

 1. Чим саме вам подобається це заняття? Що корисного/позитивного приносить у ваше життя?

Волейбол знімає напругу після робочого дня. Це точно! Зараз я не так часто маю можливість зустрічатися з друзями, адже багато часу витрачаю на роботу та сім’ю. А от якраз на волейболі у нас і є можливість поспілкуватися. Три години після складного робочого дня я приділяю волейболу. З них десь дві години ми граємо, а годину можемо поспілкуватись. Саме це мені і подобається. З одного боку, це певне навантаження й азарт, а з іншого – реальне спілкування з друзями, з якими не можу побачитись протягом тижня. Тобто маю і спортивне навантаження, і психологічний відпочинок. Також подобається волейбол тим, що це певний запал і тут відчувається дух суперництва.

 1. Найкращий спосіб відволіктися від роботи і відпочити, окрім хобі?

Оскільки протягом дня дуже багато спілкуюся з людьми на роботі (як університетській, так і позауніверситетській), а також в політичній сфері, то для мене зняти напругу – це інколи просто піти подалі від суспільства.  Наприклад, прогулятися вздовж річки, спокійно посидіти в тиші на свіжому повітрі, щоб мене ніхто не чіпав і я просто послухав природу. Інколи хочеться провести цілий тиждень десь у будиночку в лісі.  Часом ми з сім’єю виїжджаємо до лісу або гуляємо в парках. Таким чином я і родині приділяю увагу, і відпочиваю від суспільства.

 

Бліц-опитування

 1. Яка ваша улюблена страва? Що полюбляєте готувати?

Ще в гуртожитку навчився готувати всі види страв без проблем. А от улюблена страва – плов, але у виконанні моєї дружини.

 1. Яким ви були у роки навчання в університет?

Я не був відмінником, але закінчив університет без жодної трійки. Коли жив у гуртожитку, поєднував активне веселе життя і навчання. Тому студентам раджу все-таки пожити в гуртожитку, бо це певний досвід життя.

 1. Яка головна риса вашого характеру?

Витримка. Бо, працюючи на посаді декана, без витримки не обійтись

 1. Які три риси характеру ви цінуєте в людях найбільше?

Чесність, привітність та професіоналізм.

 1. Ваш улюблений кінофільм?

 «Солодкий листопад».

 1. Улюблене місце/заклад відпочинку в Миколаєві?

Оскільки в мене маленька дитина, то зараз моє улюблене місце відпочинку – це парки, іноді «заміняємо» їх на 8-ий причал чи Яхт-клуб.

 1. Яку країну хотіли б відвідати?

Мене приваблює Норвегія, Швеція. Я хочу побувати на фіордах, подивитись на цю безмовну красу.

 1. Якби не стали викладачем, ким були б?

А в мене вибору немає – я був би юристом. Я уже юрист, тому що надаю консультації друзям та іншим особам.

 

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).