Не навчанням єдиним: студенти ЧНУ імені Петра Могили про власну туристичну подорож

Протягом 8 – 14 січня 2024 року студенти першого та другого курсів факультету фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили разом із доцентом кафедри олімпійського і професійного спорту Анатолієм Тіхоміровим перебували в туристичній спортивній подорожі в Українських Карпатах.

Така активність стала нагодою перевірити свої теоретичні знання, набуті в межах академічної дисципліни «Туризм та методика викладання» (викладач – Анатолій Тіхоміров).

Студенти за власним бажанням організували подорож, враженнями про яку поділилися в розвідці.

Надалі пряма мова:

«Зимовий сезон – ідеальний час для насолоди активним відпочинком на свіжому повітрі у туристичній подорожі. Лижі – це не лише спосіб активного відпочинку, але й чудовий спосіб підтримувати дружбу та створювати спільні спогади, розділити радощі від катання з друзями, фотографій епічних моментів та насолоди від атмосфери у туристичній подорожі. І одним з найцікавіших й енергійних видів зимового відпочинку є лижі. Отже, чому б не здійснити перерву від навчання та відправитися на Карпатський гірський курорт разом з друзями?

Перш ніж розпочати пригоди на лижах, ми належним чином підготували свою екіпіровку. Забезпечили себе теплим одягом, надійним взуттям та безпековою екіпіровкою. Наш вибір пав на гірські лижні траси, які відповідали нашим уподобанням і бюджету. Ми побували у Ворохті, Микуличині, Яремчі, Буковелі.

Безумовно, однією з головних перлин Буковелю є його висококласні лижні траси. Провідні лижні траси на курорті вражають своєю довжиною та різноманіттям. Кожен, хто хоч раз занурився у світ гірського катання в Буковелі, не може залишити його без уваги. Лише тут можна відчути себе, наче на вершині світу, зимовий вітер обдуває обличчя, а сніг під ногами хрустить, створюючи незабутні емоції.

Проте Карпати – це не лише рай для лижників. Знайшовши свій шлях у мальовничу Карпатську природу, ми побачили, наскільки важливо дотримуватися принципу «Люби і знай свій рідний край». Зимовий ландшафт, прикрашений сніговим покровом, надає місцевості неповторний характер. Забутий у повсякденному затінку, рідний край стає територією чарівної природної краси. Знання й любов до свого рідного краю відкривають нові перспективи для особистого зростання та розвитку. Любов до Карпат стала для нас не лише відпочинком, але й способом знайти гармонію та вдихнути життя в швидкоплинне світове спрямування.

Після активного дня на лижах, насолоджувались заслуженим відпочинком. Спа-процедури, сауни, гарячі басейни під відкритим небом, чани, соляна печера та вечірні розваги – усе це чудовий спосіб розслабитися та відновити сили.

Відправившись в туристичну подорож, ми  розкрили для себе неймовірну красу і враження, які часто залишаються непоміченими в швидкому темпі сучасного життя. Зимовий відпочинок на лижах не лише відновив нашу фізичну активність, але і наповнив життя позитивом та емоціями. Повертаючись до навчання після такого відпочинку, ми відчули новий рівень енергії та готовності до подальших викликів.

Ця туристична подорож стала найяскравішою сторінкою в житті перших студентських років, наповнила пригодами та незабутніми враженнями! Починаючи з вражаючих гірських пейзажів та завершуючи унікальним характером цього куточка України, мандрівка відчинила для нас нові горизонти і залишила невиразні сліди в наших серцях».