Не науками єдиними живуть студенти

Студентське позакласне життя може бути насичене різноманітними подіями, а це – можливість знайти той вид дозвілля, який Вам подобається найбільше. Зустрічі та заходи, які організовують викладачі Могилянки, допомагають студентам віднайти те, що дійсно до душі й приноситиме задоволення та енергію.

Так, 9 жовтня студенти факультету економічних наук мали нагоду поспілкуватись з майстром Кунг-фу Андрієм Міщенком – наставником, керівником Європейської федерації бойових мистецтв Лао-Тай у місті Миколаїв. Федерація Лао-Тай повноцінно функціонує на території України, зокрема, у Миколаєві вже протягом 17 років. Основною ціллю організації є відродження інтересу в прихильників бойових мистецтв до історичного минулого й духовного розвитку. Саме бойові види мистецтв є бездоганним інструментом як форма фізичного та духовного самовдосконалення людини, розвитку сили духа та здоров’я людини. Важливо, що східні бойові мистецтва є не лише спортивними заняттями, вони тісно пов’язані з китайською філософією.

Під час зустрічі студенти могли поспілкуватися з Андрієм Міщенком та поставити питання про духовні практики, їхнє значення в розвитку людини, у досягненні успіхів у кар’єрі, в особистому житті, в укріпленні здоров’я.

Дякуємо за зустріч!

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).