Не науками єдиними живуть студенти

Студентське позакласне життя може бути насичене різноманітними подіями, а це – можливість знайти той вид дозвілля, який Вам подобається найбільше. Зустрічі та заходи, які організовують викладачі Могилянки, допомагають студентам віднайти те, що дійсно до душі й приноситиме задоволення та енергію.

Так, 9 жовтня студенти факультету економічних наук мали нагоду поспілкуватись з майстром Кунг-фу Андрієм Міщенком – наставником, керівником Європейської федерації бойових мистецтв Лао-Тай у місті Миколаїв. Федерація Лао-Тай повноцінно функціонує на території України, зокрема, у Миколаєві вже протягом 17 років. Основною ціллю організації є відродження інтересу в прихильників бойових мистецтв до історичного минулого й духовного розвитку. Саме бойові види мистецтв є бездоганним інструментом як форма фізичного та духовного самовдосконалення людини, розвитку сили духа та здоров’я людини. Важливо, що східні бойові мистецтва є не лише спортивними заняттями, вони тісно пов’язані з китайською філософією.

Під час зустрічі студенти могли поспілкуватися з Андрієм Міщенком та поставити питання про духовні практики, їхнє значення в розвитку людини, у досягненні успіхів у кар’єрі, в особистому житті, в укріпленні здоров’я.

Дякуємо за зустріч!

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.