Не науками єдиними живуть студенти

Студентське позакласне життя може бути насичене різноманітними подіями, а це – можливість знайти той вид дозвілля, який Вам подобається найбільше. Зустрічі та заходи, які організовують викладачі Могилянки, допомагають студентам віднайти те, що дійсно до душі й приноситиме задоволення та енергію.

Так, 9 жовтня студенти факультету економічних наук мали нагоду поспілкуватись з майстром Кунг-фу Андрієм Міщенком – наставником, керівником Європейської федерації бойових мистецтв Лао-Тай у місті Миколаїв. Федерація Лао-Тай повноцінно функціонує на території України, зокрема, у Миколаєві вже протягом 17 років. Основною ціллю організації є відродження інтересу в прихильників бойових мистецтв до історичного минулого й духовного розвитку. Саме бойові види мистецтв є бездоганним інструментом як форма фізичного та духовного самовдосконалення людини, розвитку сили духа та здоров’я людини. Важливо, що східні бойові мистецтва є не лише спортивними заняттями, вони тісно пов’язані з китайською філософією.

Під час зустрічі студенти могли поспілкуватися з Андрієм Міщенком та поставити питання про духовні практики, їхнє значення в розвитку людини, у досягненні успіхів у кар’єрі, в особистому житті, в укріпленні здоров’я.

Дякуємо за зустріч!