Навчання в ЧНУ імені Петра Могили: коли і як подати заяви, скільки їх може бути

Уже сьогодні, 19 липня 2024 року, стартувала реєстрація заяв абітурієнтів на навчання в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили.

Подати заяви можна до 18:00 31 липня поточного року.

Вступники можуть подати загалом за всіма основами вступу до п’яти заяв на місця державного або регіонального замовлення та до п’ятнадцяти заяв за всіма джерелами фінансування.

Для подання таких заяв потрібно зареєструвати особистий електронний кабінет вступника на сайті . А пріоритетність заяв залежить від особистого бажання: перший пріоритет – спеціальність та ЗВО, яка найбільше імпонує.

Разом із заявою необхідно надіслати завантажений завчасно мотиваційний лист. Пам’ятайте, що для кожної обраної спеціальності необхідно писати окремо мотиваційний лист. Більше інформації про вимоги до складання мотиваційного листа тут.

Обирайте Чорноморський національний університет імені Петра Могили та розпочніть своє успішне майбутнє вже зараз!

Контакти для консультації:

Матеріал підготувала Анна Джежар