Навчання та наукова діяльність у США: до Могилянки завітала фахівчиня з питань освіти Посольства США в Україні


До ЧНУ імені Петра Могили 16 вересня завітала фахівчиня з питань освіти Посольства США в Україні Віра Терновська.

Спершу фахівчиня провела відкриту лекцію-презентацію зі студентами університету та розповіла про освітні програми в США для студентів. Зокрема йшлося про програму обміну для студентів вищих навчальних закладів «Global Undergraduate Exchange Program» (Global UGRAD).

 

Це міжнародна освітня та культурна програма обміну, яка підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій Сполучених Штатів Америки. Учасників програми відбирають за критеріями академічної успішності, лідерським потенціалом, активністю в громадському житті, володінням англійською, мотивацією та готовністю стати учасником програми обміну.

 

Також фахівчиня з питань освіти Посольства США в Україні зустрілась з ректором університету та провела відкриту лекцію-презентацію освітніх програм в США для викладачів ЧНУ імені Петра Могили. Віра Терновська розповіла, що можливості, які надає державний департамент США, фінансуються ним і не вимагають додаткового фінансування з боку  учасників. Викладачам розповіла детальніше про програми на засадах відкритого конкурсу – коли будь-яка людина, яка відповідає критеріям для відбору учасників програми, може знайти всі документи для того, щоб подати свою кандидатуру для участі у конкурсі.

 

«Американський уряд ставиться до програм обміну як до можливостей шляхом м’якої дипломатії покращити взаєморозуміння між країнами», – зазначила фахівчиня.

Додаткову інформацію можна знайти на сайті Посольства США в Україні, а також дізнатися відповіді на деякі питання в інтерв’ю з фахівчинею на каналі PetroMohylaTV.