Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі.

Податися на участь у державній стипендійній програмі можна до 1 квітня 2020 року.

Уся необхідна інформація та форми для заповнення є за посиланням.

Контакти для додаткових запитань або докладних роз’яснень щодо дії стипендіальних програм: +37167814331 або ел.пошта: scholarships@viaa.gov.lv (старший спеціаліст відділу проєктів міжнародного співробітництва департаменту менеджменту та зовнішньої співпраці Державного агентства з питань розвитку освіти Латвії Маріка Піра).

Стипендійна програма діє в межах Угоди між Урядом України та Урядом Латвії в сфері освіти, науки, молоді та спорту.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).