Навчальний семінар з проектування мережі Емеральд - ЧНУ iм. Петра Могили

Навчальний семінар з проектування мережі Емеральд

За ініціативи кафедри екології та природокористування 14 листопада в приміщенні вченої ради відбувся навчальний семінар з проектування мережі Емеральд (Смарагдової мережі) у рамках проекту «Залучення громадських організацій і науковців у створення «тіньового списку територій мережі Емеральд в Україні».

DSC_2112

Відкривала семінар завідувач кафедри екології та природокористування, доктор педагогічних наук, професор Олена Петрівна Мітрясова. Вона наголосила на важливості участі громадськості та науковців у проектуванні мережі Емеральд.

DSC_2098

Лектори заходу старший науковий співробітник Національної академії наук України, доктор біологічних наук Анна Куземко та кандидат географічних наук, еколог МБО «Екологія – Право – Людина» Катерина Полянська окреслили засади проектування мережі Емеральд.

DSC_2105

Цільова аудиторія семінару: науковці і аспіранти кафедри  екології та природокористування, представники природоохоронних організацій, а саме «Бузький Гард», Білобережжя Святослава, Регіональні ландшафтні парки, Приінгульський, Єланецький степ, представники управління екологічних та природоохоронних ресурсів Миколаївської ОДА.

DSC_2092

Під час семінару було проведено обговорення питання щодо створення неформальних регіональних робочих груп із проектування мережі Емеральд та подальшої роботи з розробки «тіньового списку» територій, які пропонується включити до мережі Емеральд в Україні.

Серед учасників семінару було поширено посібник «Залучення громадськості та науковців до проектування мережі Емеральд (Смарагдової мережі) в Україні».

DSC_2087

Мар’яна Садовська

Cпівачка, акторка, музичний драматург, викладачка, фольклористка. Львів’янка, яка вже багато років мешкає в Кельні, а працює в різних країнах Європи і США. Віртуозну мизикантку через її голосову палітру та надзвичайну експресію називають «українською Бйорк». Мар’яна співпрацює із всесвітньо відомим Kronos …

листопад
УВАГА! КУРСИ ВИВЧЕННЯ МОВ ТА ОСНОВ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІ!

ЧНУ  імені Петра Могили продовжує набір в групи для вивчення мов, а саме: англійської, французької, польської, іспанської, німецької, російської, української, корейської, китайської.

грудня
Ділова гра для старшокласників «Фінансовий супергерой»

ЧНУ імені Петра Могили запрошує учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл міста Миколаєва та Миколаївської області взяти участь у діловій грі «Фінансовий супергерой», яка буде проведена на базі факультету економічних наук у грудні.