Навчальний семінар з проектування мережі Емеральд

За ініціативи кафедри екології та природокористування 14 листопада в приміщенні вченої ради відбувся навчальний семінар з проектування мережі Емеральд (Смарагдової мережі) у рамках проекту «Залучення громадських організацій і науковців у створення «тіньового списку територій мережі Емеральд в Україні».

DSC_2112

Відкривала семінар завідувач кафедри екології та природокористування, доктор педагогічних наук, професор Олена Петрівна Мітрясова. Вона наголосила на важливості участі громадськості та науковців у проектуванні мережі Емеральд.

DSC_2098

Лектори заходу старший науковий співробітник Національної академії наук України, доктор біологічних наук Анна Куземко та кандидат географічних наук, еколог МБО «Екологія – Право – Людина» Катерина Полянська окреслили засади проектування мережі Емеральд.

DSC_2105

Цільова аудиторія семінару: науковці і аспіранти кафедри  екології та природокористування, представники природоохоронних організацій, а саме «Бузький Гард», Білобережжя Святослава, Регіональні ландшафтні парки, Приінгульський, Єланецький степ, представники управління екологічних та природоохоронних ресурсів Миколаївської ОДА.

DSC_2092

Під час семінару було проведено обговорення питання щодо створення неформальних регіональних робочих груп із проектування мережі Емеральд та подальшої роботи з розробки «тіньового списку» територій, які пропонується включити до мережі Емеральд в Україні.

Серед учасників семінару було поширено посібник «Залучення громадськості та науковців до проектування мережі Емеральд (Смарагдової мережі) в Україні».

DSC_2087

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.