Навчально-науковий медичний інститут відсвяткував День Анатомії

У п’ятницю, 13 жовтня 2023 року,  за участі представників Наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили, проректора з розвитку медичної галузі Миколи Клименка, деканату Навчально-наукового медичного інституту та студентів-медиків відбулось святкування Дня Анатомії!

Організатором заходу є колектив Наукової бібліотеки нашого університету.

До Всесвітнього дня анатомії у великій читальній залі Наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили проходила книжкова виставка інсталяція «Анатомія – цариця медицини», до якої входили навчальна література та рідкісні видання з анатомії з фонду бібліотеки .

Зауважимо, що неабиякий інтерес у студентів викликав Атлас анатомії  приблизно 1854 року видання, який входить до колекції видань минулих століть та Атлас анатомії людини Френка Г. Неттера різними  мовами.

Також на заході була представлена виставка анатомічних муляжів органів і систем людського тіла та нативні кістки та черепа. Про методи виготовлення представлених анатомічних експонатів (нативних кісткових препаратів та зліпків внутрішніх поверхонь (судини, легені та ін.) розповів завідувач анатомічної лабораторії Гаврилюк Ілля Михайлович.

Доктор медичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи та питань розвитку ЧНУ імені Петра Могили Микола Клименко розказав про історію викладання анатомії в найстарішому закладі вищої освіти – Харківському національному медичному університеті.

Ольга Яремчук, заступник директора навчально-наукового медичного інституту, провела тестування серед студентів різних медичних спеціальностей щодо знань  з анатомії людини.

Чудова підбірка книжкових видань з анатомії, анатомічні «деталі» людини, квести! Що ще треба в такий день!?

Дякуємо за участь, а також допомогу в організації майбутнім медикам та викладацьому складу навчально-наукового медичного інституту!