Навчально-науковий медичний інститут провів лекції в рамках інформаційної кампанії «Україна без бар’єрів»

Відповідно до розпорядження про проведення інформаційної кампанії «Україна без бар’єрів», 20 листопада 2023 року навчально-науковий медичний інститут організував зустріч зі студентами академічних груп першого-третього курсів спеціальностей «Фізична терапія, ерготерапія», «Терапія та реабілітація» і «Біологія» на тему «Безбар’єрність в Україні».

Під час зустрічі модератори розкрили поняття безбар’єрності та основні напрямки усунення бар’єрів. На конференції студенти та викладачі обговорили питання фізичної, економічної, суспільної та громадянської безбар’єрності.

Спікери наголосили на тому, що в ЧНУ імені Петра Могили підтримуються принципи безбар’єрності, та перелічили ряд ужитих в університеті заходів для створення сприятливих умов для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

«Безбар’єрність має стати нормою в Україні» – саме такого висновку дійшла студентська молодь. Студенти поділились своїм досвідом про безбар’єрність в країнах Європи, де вони зараз проживають, а по закінченню обговорення студенти взяли участь у інтерактивному опитуванні, де показали гарний результат.

Спробуйте і Ви визначити свій рівень безбар’єрності за посиланням. Крокуймо до безбар`єрного суспільства разом з Чорноморським національним університетом імені Петра Могили!