Навчально-науковий інститут післядипломної освіти цього року святкує 16-річчя!

Інститут розпочав свою діяльність у грудні 2002 року. Сьогодні цей підрозділ університету проводить ґрунтовну роботу з підвищення кваліфікації, професійної перепідготовки (друга вища освіта) та заочної освіти, надання соціально-психологічної підтримки учасникам бойових дій та учасникам антитерористичної операції, сприяння їхньої адаптації в громадянському суспільстві.

Директором навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ ім. П.Могили є кандидат економічних наук, професор (б.в.з.) Ганна Леонідівна Норд. Ганна Леонідівна нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2007 р.), Почесною грамотою Миколаївської облдержандміністрації (2009 р.), Пам’ятною медаллю з нагоди 20-ї річниці незалежності України (2011 р.).

На базі Інституту діє спеціалізований Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню, який здійснює:
проведення тренінгів розвитку особистості, тренінгів формування професійних навичок та використання альтернативних методик; проведення тренінгів із оформлення документів та методик під час пошуку роботи для студентів випускних курсів.

Навчально-науковий інститут післядипломної освіти співпрацює з Миколаївським обласним центром зайнятості. Спільно з працівниками відділу професійного навчання центру університет впроваджує програму професійної адаптації безробітних громадян.

Завдяки роботі інституту ЧНУ імені Петра Могили є єдиним ВНЗ серед навчальних закладів області, який має Центр сертифікаційного навчання за програмою бухгалтерського обліку «1С: Підприємство». Для слухачів сертифікатних програм з напряму автоматизацї обліку разом з посвідченням про підвищення кваліфікації державного зразка видається сертифікат фірми 1С.

Навчально-науковий інститут післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили проводить роботу у сфері підвищення кваліфікації військовослужбовців у межах реалізації проекту Україна-Норвегія «Професійна перепідготовка звільнених у запас кадрових військових Збройних Сил України та інших силових структур, членів їхніх сімей та сприяння їхнього працевлаштуванню». Головними партнерами проекту є Міністерство іноземних справ Королівства Норвегія, Міжнародний фонд соціальної адаптації, Благодійна організація «Конверсія військових кадрів».

Вітаємо Навчально-науковий інститут післядипломної освіти зі святом та бажаємо подальших успіхів!

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».