Навчально-науковий інститут післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили функціонує майже 20 років, сьогодні його діяльність базується на таких напрямках, як заочна освіта, маючи переваги в навчанні за освітньо-професійними програмами бакалавра та магістра, можливості одночасно працювати та навчатися (лише 3 сесії по 2 тижні), комфортних умовах навчання людей з особливими фізичними потребами, можливості навчатися з використанням системи Moodle3.9, індивідуальних психологічних консультаціях, сучасній навчальній базі, вартості навчання  (значно нижча від денної), підвищення кваліфікації за більше, ніж 30 напрямками підготовки, професійна перепідготовка  звільнених у запас кадрових військових Збройних Сил України та інших силових структур, членів їхніх сімей та сприяння їх працевлаштуванню, підвищення кваліфікації тренерів-викладачів, ТУ лікарів, тощо.

Варто зазначити, що на базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ ім. Петра Могили проводиться багато курсів підвищення кваліфікації, їхня тематика та частота проведення формується відповідно до запиту. У наш час, особлива увага, приділена курсам  підвищення кваліфікації  для лікарів усіх спеціальностей (реабілітологи, рентгенологи, фармацевти, психіатри, стоматологи, терапевти та ін.). Після закінчення навчання слухачі отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка. Також  за успішно складені заліки до особистого освітнього портфоліо лікаря нараховується 50 балів. Навчання проходить у зручний час: щосуботи у ЧНУ імені Петра Могили.

Наразі на базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Чорноморського національного університету імені Петра Могили  розпочато набір на курси з циклу тематичного удосконалення лікарів за напрямом «Вибрані питання терапевтичної та хірургічної стоматології» із нарахуванням 50 балів в особисте портфоліо лікаря.

Терміни курсу: з 30.10.2021 по 20.11.2021.

Навчання проходить за очною формою. Курсант в перший день занять (субота) прослуховує цикл лекцій з обраної теми та отримує план занять для індивідуальної роботи та перелік літератури. В останній день занять (субота), проводиться семінар з врученням сертифікату де вказана тема ТУ та тривалості курсу.

Для вступу на курси необхідно не пізніше, ніж за сім днів до початку обраного курсу повідомити за контактними телефонами:

1. Ваше прізвище, ім’я та батькові.
  2. Ваш контактний телефон, електронну адресу.
  3. Найменування вашого місця роботи.
  4. Тема обраного ТУ.
  5. Надати копії зазначених документів:

-диплома про вищу медичну освіту та додатку до нього;

-паспорта;

-довідки про надання ідентифікаційного номера.

Контактні телефони:

+38 (0512) 76-55-59

+38(050) 025 32 07

Viber: (093) 329 25 04

e-mail: 5.103ipo@gmail.com

Наше місце знаходження:

вул. 1-а Воєнна, 2, м. Миколаїв, 54003

(10-й корпус, каб. № 10-104)