Навчально-науковий інститут післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили пропонує навчання для персоналу та посадових осіб підприємств за напрямом підготовки «Поводження з небезпечними відходами, їх зберігання та утилізація».

Тривалість навчання – 14 днів (90 годин). По закінченню курсів та успішного складання заліку, видається свідоцтво про проходження курсів підвищення кваліфікації.

Навчання здійснюється на комерційній основі за кошти фізичних та юридичних осіб.

Що ми пропонуємо:

• навчальний процес забезпечують висококваліфіковані фахівці;
  • навчальна дисципліна наповнена актуальною тематикою;
  • Ліцензована Міністерством освіти і науки України діяльність з підвищення кваліфікації, що надає можливість отримання слухачами курсів свідоцтв державного зразка;
  • термін навчання – 14 днів.

За додатковою інформацією звертайтеся:

• +38 (0512) 76-55-59
  • Viber: (063) 103 09 70
  • e-mail: 5.103ipo@gmail.com
  • вул. 1-а Воєнна, 2, м. Миколаїв, 54003 (10-й корпус, каб. № 10-104)