Навчально-науковий інститут післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили оголосив про початок набору на курси тематичного вдосконалення лікарів

Навчально-науковий інститут післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили функціонує майже 20 років, наразі його діяльність базується на таких напрямках, як заочна освіта, маючи переваги в навчанні за освітньо-професійними програмами бакалавра та магістра, можливості одночасно працювати та навчатися (лише 3 сесії по 2 тижні), комфортних умовах навчання людей з особливими фізичними потребами, можливості навчатися з використанням системи Moodle3.9, індивідуальних психологічних консультаціях, сучасній навчальній базі, вартості навчання  (значно нижча від денної), підвищення кваліфікації за більше, ніж 30 напрямками підготовки, професійна перепідготовка  звільнених у запас кадрових військових Збройних Сил України та інших силових структур, членів їхніх сімей та сприяння їх працевлаштуванню, підвищення кваліфікації тренерів-викладачів, ТУ лікарів, тощо.

Варто зазначити, що на базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ ім. Петра Могили проводиться багато курсів підвищення кваліфікації, їхня тематика та частота проведення формується відповідно до запиту. У наш час, особлива увага, приділена курсам  підвищення кваліфікації  для лікарів усіх спеціальностей (реабілітологи, рентгенологи, фармацевти, психіатри, стоматологи, терапевти та ін.). Після закінчення навчання слухачі отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка. Також  за успішно складені заліки до особистого освітнього портфоліо лікаря нараховується 50 балів. Навчання проходить у зручний час: щосуботи у ЧНУ імені Петра Могили.

Актуальна інформація про курси розміщена на сайті університету, а також на сторінках Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили в соцмережах Інстаграм  та Фейсбук.

Запрошуємо фахівців підвищити рівень своєї кваліфікації. У випадку, якщо в програмі не має бажаної теми, варто залишити заявку, і коли курс з цієї тематики сформується, ми повідомимо.

Теми тематичного удосконалення лікарів на 2021-2022 н.р.:

• Вибрані питання паліативної медицини;
  • Менеджмент в системі охорони здоров’я;
  • Соматичні захворювання у практиці сімейного лікаря;
  • Актуальні питання лабораторної діагностики;
  • Синдром діабетичної стопи як ускладнення цукрового діабету;
  • Актуальні питання клінічної фармакології;
  • Маршрутизація пацієнтів з підозрою на гострий мозковий інсульт;
  • Рентгенологічна диференційна діагностика захворювань легень;
  • Актуальні проблеми неврології та психіатрії у практиці сімейного лікаря;
  • Профілактичні та протиепідемічні заходи щодо зниження захворюваності на інфекційні хвороби та запобігання їх поширення;
  • Міждисциплінарні проблеми дієтології та дієтотерапії;
  • Реабілітація пацієнтів з постковідним неврологічним синдромом;
  • Сучасні технології діагностики та лікування органів травлення;
  • Актуальні проблеми внутрішньої та сімейної медицини;
  • Вибрані питання терапевтичної та хірургічної стоматології;
  • Вибрані питання комп’ютерної та магнітно-резонансної томографії;
  • Актуальні питання в офтальмології;
  • Актуальні питання ультразвукової діагностики;
  • Основні принципи реабілітації: фізичної, фізіотерапії та ерготерапії;
  • Вибранні питання рентген діагностики запальних хвороб легень;
  • Невідкладні стани на прийомі лікаря: хірурга, терапевта, дитячого стоматолога;
  • Мініінвазивне лікування вертеброгенних нейрокомпресійних больових синдромів;
  • Нові аспекти в лікуванні кореневих каналів на прийомі хірурга-стоматолога і терапевта.

Наразі Навчально-науковий інститут післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили оголошує розпочатим набір на курси тематичного вдосконалення лікарів з наступної тематики: «Актуальні питання медицини екстремальних ситуацій на догоспітальному етапі» та  «Актуальні проблеми дитячої та дорослої психіатрії, медична психологія».

«Актуальні проблеми дитячої та дорослої психіатрії, медична психологія»

Коли? – Курси стартують з 18 вересня 2021 року, тривалість 22 дні (78 год).

Для кого? – для психіатрів, психологів; медичних психологів; практикуючих психологів; психологів-викладачів; для магістрів з психології.

«Актуальні питання медицини екстремальних ситуацій на догоспітальному етапі»

Коли? – Курси стартують з 25 вересня 2021 року, тривалість 22 дні (78 год).

Для кого? –  для лікарів всіх спеціальностей

За детальною інформацією звертайтесь за телефонами:

+38 (0512) 76-55-59

+38(050) 025 32 07

Viber: (093) 329 25 04

e-mаil: 5.103ipo@gmail.com

вул. 1-а Воєнна, 2, м. Миколаїв, 54003

(10-й корпус, каб. № 10-104)