Навчальний візит команди ЧНУ імені Петра Могили до Університету Короля Хуана Карлоса в рамках міжнародного проекту Erasmus+ Ka2 «Distance education for future: best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market» (DEFEP)

З 2 по 6 жовтня 2023 року відбувся навчальний  візит команди ЧНУ ім. П. Могили до Університету Короля Хуана Карлоса в рамках міжнародного проекту Erasmus+ Ka2 «Дистанційна освіта для майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти та ринку праці» (DEFEP).

До складу делегації ЧНУ входили:

• Олена Філімонова – к.е.н., провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків, координатор проєкту DEFEP;
  • Анжела Бойко – к.т.н, доцент, декан факультету компютерних наук ЧНУ ім. П. Могили, виконавець проєкту DEFEP;
  • Аліна Іовчева – к.політ.н., доцент кафедри історії, головний менеджер проєкту DEFEP.
  • Тетяна Животовська – доктор філософії, доцент б.в.з кафедри англійської філології ЧНУ імені Петра Могили

Основною метою візиту було вивчити досвід застосування екранних мистецтв (кіно, відео) в процесі дистанційної освіти.

Команда DEFEP проєкту в URJC на чолі з координатором Jorge de Latorre підготували надзвичайно цікаву та насичену програму, в ході якої учасники від ЧНУ дізналися про:

• досвід організації дистанційної освіти в URJC;
  • наукове та освітнє середовище;
  • URJC в контексті розвитку дистанційного навчання;
  • специфіку застосування синхронного та асинхронного навчання;
  • методику залучення до онлайн занять;
  • використання відеоресурсів для навчання через платформу MOOC.

Надзвичайно корисним доповненням до воркшопів та семінарів було відвідування Міжнародного університету Ла-Ріохи (UNIR) – La Universidad en Internet, який є запроваджує винятково онлайн навчання та є лідером в іспаномовному навчальному середовищі, та Центру для навчальних інновацій та та діджитал-освіти URJC, де створюється відео та кіноконтент для навчального процесу.

Команда ЧНУ висловлює щиру подяку Jorge de Latorre, Clare Cannon, Gabriel Alfaro і Ana Esther Santamaria за підготовку та організацію візиту й безцінний досвід імплементації дистанційної освіти, який українські та молдавські університети-партнери будь адаптувати та реалізовувати в рамках проєкту.