Навчальна подорож «Активні Громадяни» для економістів

0_Spilne_foto_na_pochatku

22-24 березня студенти 4-го курсу економічного факультету пройшли навчальний шлях «Активного Громадянина». На тренінгу від Британської Ради студенти удосконалили свої навички та розробили власні проекти під керівництвом Філімонової Олени (доцента б.в.з. кафедри фінансів і кредиту факультету економічних наук, к.е.н).

1_Sotsialniy_proekt_Finansova_gramotnist_v_shkolakh

Соціальний проект 411 групи: «Фінансова грамотність для шкіл»

Має на меті навчити школярів, гімназистів правильно розпоряджатись власними коштами та змалечку привчатись до фінансової грамотності.

2_Rozvazhalno-ozdorovchiy_tsentr

Проект 413 групи: Розважально-оздоровчий центр для людей з обмеженими можливостями в Миколаєві

Мета проекту – урізноманітнити життя людей з обмеженими можливостями в Миколаєві, створення для них простору для спілкування, саморозвитку, нових знайомств та подорожей.

3_Park_dlya_aktivnogo_vidpochinku

Проект 412 групи: «Парк для активного відпочинку»

Активісти прагнуть створити належні умови проведення занять та зменшити ризик травматизму.

4_Sotsialno-ekologichniy_proekt

Соціально-екологічний проект 411 групи: GreenHabit

Активісти хочуть створити та розмістити по місту баки для збирання батарейок, градусників та лампочок.

5_Tsentr_druku

Проект 413 групи: Центр друку

На меті мають реформацію нашого принт-центру задля уникнення черг. Хлопці хочуть створити систему завчасного надсилання файлу до системи та оплату, щоб наступного дня просто прийти і забрати матеріали.

6_Proekt_413_grupi

Проект 413 групи: Студентський центр фінансового навчання

Мають на меті створення «аудиторії фінансового навчання», де студенти зможуть дивитись фінансові фільми, обмінюватись досвідом, проводити тренінги та навчитись уникати шахрайству.

7_Proekt_413_grupi_Vid_ruchki_do_lapki

Проект 413 групи: «Від ручки до лапки»

Мета: забезпечити гідне проживання тварин в Миколаївському зоопарку шляхом ровитку благочинних заходів

Незабаром будуть нові тренінги для всіх охочих: