Науковці ЧНУ на Всеукраїнській конференції «Тенденції міжнародних відносин та проблеми європейської безпеки»

29 березня 2018 р. представники кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили к. і. н., доцент Тетяна Богданова та к. політ. н, старший викладач Ірина Тихоненко взяли участь у Всеукраїнській науковій конференції «Тенденції міжнародних відносин та проблеми європейської безпеки», що організована ДУ «Інститут всесвітньої історії Національної академії наук України» (м. Київ).

Заявлена тема конференції виправдала свою актуальність і зібрала чимало науковців, фахівців з міжнародно-політичних проблем із різних міст України. Пленарне засідання виявилося насиченим цікавими, науковими, інформативними доповідями, що є на часі як для світової спільноти, так і для України. Дискусія з приводу представлених на розсуд учасників конференції доповідей підтвердила неписану істину, що у суперечці народжується істина…

Конференція пройшла за наступними напрямами: 1) Зовнішня політика провідних країн Європи. Стан і перспективи розвитку ЄС; 2) Інтереси і пріоритети США, країн ЄС і провідних позаєвропейських країн у контексті багатополюсної міжнародної системи: традиційні підходи та нові акценти; 3) Європейська безпека: історичний досвід та шляхи подолання сучасної кризи; 4) Локальні конфлікти в країнах трансатлантичного простору. Позиція США, держав ЄС та Росії щодо конфлікту на сході України та моделі його врегулювання.

Незважаючи на по-зимовому весняну погоду за вікном учасники конференції не відчували її примх завдяки затишній, дружній атмосфері, що була створена організаційним комітетом конференції.

Висловлюємо слова подяки член-кор. НАН України, д і. н., професору, Заслуженому діячу науки і техніки України директору ДУ «Інституту всесвітньої історії НАН України» Андрію Кудряченку, к. і. н., доценту, завідувачу відділом трансатлантичних досліджень ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України» Сергію Толстову та оргкомітету конференції за цікавий захід та теплий прийом! Бажаємо наснаги та успіхів у Вашій науковій діяльності і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!