Науково–практичний медичний семінар «Актуальні проблеми сучасної гепатології»

15 листопада у читальному залі ЧНУ ім. Петра Могили пройшов науково–практичний семінар «Актуальні проблеми сучасної гепатології». Захід організований за участі Медичного інституту Могилянки та приурочений до Всесвітнього дня науки.

На семінарі виступили видатні лікарі України з Києва та Миколаєва:  І. А. Зайцев та М. Ю. Зак. Після закінчення заходу усі учасники отримали сертифікат.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики