Науково–практичний медичний семінар «Актуальні проблеми сучасної гепатології»

15 листопада у читальному залі ЧНУ ім. Петра Могили пройшов науково–практичний семінар «Актуальні проблеми сучасної гепатології». Захід організований за участі Медичного інституту Могилянки та приурочений до Всесвітнього дня науки.

На семінарі виступили видатні лікарі України з Києва та Миколаєва:  І. А. Зайцев та М. Ю. Зак. Після закінчення заходу усі учасники отримали сертифікат.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.