Науково–практичний медичний семінар «Актуальні проблеми сучасної гепатології»

15 листопада у читальному залі ЧНУ ім. Петра Могили пройшов науково–практичний семінар «Актуальні проблеми сучасної гепатології». Захід організований за участі Медичного інституту Могилянки та приурочений до Всесвітнього дня науки.

На семінарі виступили видатні лікарі України з Києва та Миколаєва:  І. А. Зайцев та М. Ю. Зак. Після закінчення заходу усі учасники отримали сертифікат.

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.