Науково-практичнa конференція «Професія, що нас об’єднала»

З нагоди відзначення Всесвітнього дня соціальної роботи 29 березня кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили провела науково-практичну конференцію «Професія, що нас обєднала»

З вітальним словом до присутніх звернулися Перший проректор ЧНУ ім. Петра Могили  Наталя Іщенко і декан факультету соціології Дмитро Сай.

Гості заходу прослухали доповідь-презентацію завідувача кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки, доктора наук з державного управління, професора Г. В. Коваль «Наші здобутки: сьогодення та перспективи».

Окрім того, мали змогу виступити студенти спеціальності. Теми доповідей: «Соціальна робота: місія та місце у суспільстві», «Соціальна робота: «вид збоку», «Футуристичні обрії професії соціального працівника».

Завершилася зустріч-конференція виступами випускників кафедри з повідомленнями «Мій шлях у професії».

січня
Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»

29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи» Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених. Напрями роботи конференції: Інформаційні системи та їх інтелектуалізація. Системний аналіз, …

січня
Запрошуємо на зустріч із відомим миколаївським фотожурналістом Олександром Сайковським

Запрошуємо студентів спеціальності «Журналістика» на тренінг Олександра Сайковського. Дата: 23 січня Місце: ауд. 10-101 ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00

Увага! Вакансія!

Деканат факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу провідного фахівця. Готові взяти зацікавленого студента-магістра! Якщо Ви бажаєте працювати в деканаті факультету комп’ютерних наук – не гайте часу! Звертайтеся до декана факультету (ауд. 1-314).