Науково-практичнa конференція «Професія, що нас об’єднала»

З нагоди відзначення Всесвітнього дня соціальної роботи 29 березня кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили провела науково-практичну конференцію «Професія, що нас обєднала»

З вітальним словом до присутніх звернулися Перший проректор ЧНУ ім. Петра Могили  Наталя Іщенко і декан факультету соціології Дмитро Сай.

Гості заходу прослухали доповідь-презентацію завідувача кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки, доктора наук з державного управління, професора Г. В. Коваль «Наші здобутки: сьогодення та перспективи».

Окрім того, мали змогу виступити студенти спеціальності. Теми доповідей: «Соціальна робота: місія та місце у суспільстві», «Соціальна робота: «вид збоку», «Футуристичні обрії професії соціального працівника».

Завершилася зустріч-конференція виступами випускників кафедри з повідомленнями «Мій шлях у професії».

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.