Науково-практична конференція «Сучасні філологічні питання в контексті науково-дослідницької роботи в системі МАН»

26 січня в Інституті філології відбулася науково-практична конференція «Сучасні філологічні питання в контексті науково-дослідницької роботи в системі МАН». Ініціатором проведення заходу виступила кафедра української філології, теорії та історії літератури ЧНУ імені Петра Могили і Департамент освіти і науки Миколаївської ОДА.

Секції:

• Зарубіжна література;
  • Фольклористика;
  • Мистецтвознавство;
  • Журналістика;
  • Світова література;
  • Українська література.

Керівником виступила доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури В. М. Руссова. Це вже третій спільний проект викладачів кафедри із працівниками Департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації.

Цього року були виголошені також доповіді молодих науковців із секції «Журналістика», а всього було 20 доповідачів. Крім школярів у конференції взяли участь й наші студенти ІV та VІ курсів.