Науково-практична конференція «Могилянські читання – 2021» (8-12 листопада)

З 8 по 12 листопада 2021 року в рамках тижня науки відбудеться XXIV Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція «Могилянські читання – 2021: Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти». Конференція присвячена Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку.

Головна мета конференції – надати можливість викладачам, докторантам, аспірантам та науковій громадськості презентувати результати досліджень із освітніх, суспільних, природничих, гуманітарних, комп’ютерних і технічних наук, права, публічного управління та охорони здоров’я.

У рамках Всеукраїнської щорічної науково-практичної конференції проводитимуться наукові конференції і семінари, а також всеукраїнська конференція до всесвітнього дня студентів «Університетська молодь для сталого майбуття України». До початку тижня науки буде видано друком програму конференції та тези доповідей.  Друк матеріалів форуму – 160 грн.

Повнотекстова наукова інформація доповідачів за рекомендаціями секцій може бути надрукована у наукових журналах проєкту «Нові журнали ЧНУ ім. Петра Могили».

1. Acta de Historia α Politica Saeculum XXI
  2. Computer Science and Engineering
  3. Public Administration and Regional Development (Публічне управління та регіональний розвиток) (категорія Б)
  4. Ukrainian Journal of Medicine, Biology and Sport (Український журнал медицини, біології та спорту) (категорія Б)
  5. Інвестиції: практика та досвід (категорія Б).

Деканам факультетів, директорам інститутів, завідувачам кафедр до 19 жовтня 2021 р. потрібно організувати подачу заявок за напрямами роботи секцій із зазначенням переліку викладачів університету і сторонніх учасників, дати, часу та місця проведення засідань відповідних секцій до науково дослідної частини або до відділу аспірантури, кімнати: 1-115, 1-113, тел.: 76-92-67, 76-55-99, або за електронною адресою: mch@chmnu.edu.ua.

Охочих взяти участь у роботі конференції просимо до 19 жовтня 2021 року подати заявку, у якій вказати: назву доповіді, авторів та доповідача (вказати місце їхньої роботи, науковий ступінь і вчене звання), телефон та E-mail для зв’язку.

Детальніше про секції конференції «Могилянські читання – 2021»