Науково-практична конференція «Формування професійних компетентностей учнівської та студентської молоді в межах СТЕМ-освіти»

У рамках всеукраїнської щорічної науково-методичної конференції «Могилянські читання – 2018» Інститутом державного управління, кафедрою соціальної роботи, управління і педагогіки планується проведення науково-практичної конференції «Формування професійних компетентностей учнівської та студентської  молоді в межах СТЕМ – освіти».

Головною метою конференції є пошук шляхів успішного розв’язання проблемних питань соціальної роботи в Україні, залучення молоді до вирішення питань громади, розвиток компетентностей учнівської та студентської молоді в межах СТЕМ-освіти.

Конференція відбудеться 16 листопада 2018 р. у ЧНУ ім. Петра Могили.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77