Науково-практична конференція «Формування професійних компетентностей учнівської та студентської молоді в межах СТЕМ-освіти».


16 листопада в ЧНУ ім. Петра Могили пройшла науково-практична конференція «Формування професійних компетентностей учнівської та студентської  молоді в межах СТЕМ-освіти».

Захід організований кафедрою соціальної роботи, управління і педагогіки Інституту  державного управління ЧНУ.

З вітальним словом конференцію відкрив ректор ЧНУ ім. Петра Могили, Леонід Клименко, який наголосив на швидкій зміні сучасного світу, розповів про закордонну освіту і потужний потенціал України в сфері науки.

«Мені дуже приємно, що світ змінюється не лише за межами України, а і в нашому рідному місті. Сьогодні необхідно, щоб ви могли отримувати знання на рівні найсучасніших технологій, які існують не просто в Україні, а й у всьому світі. Ми робимо все, щоб досвід найрозвиненіших країн  прийшов до нас, і щоб наші студенти мали доступ до новітніх навчальних технологій, до знань та будь-яких джерел  інформації», – зазначив Леонід Клименко.

Головною метою конференції є пошук шляхів успішного розв’язання проблемних питань соціальної роботи в Україні, залучення молоді до вирішення питань громади, розвиток компетентностей учнівської та студентської молоді в межах СТЕМ-освіти.

 «Я хотів би зазначити, що ті спеціальності, які готують в Інституті державного управління (це соціальна робота, публічне управління та адміністрування), на сьогодні є одними з пріоритетних», – говорить директор Інституту державного управління ЧНУ Володимир Ємельянов. Також з вітальним словом виступила завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Юліана Палагнюк.

На заході були присутні вчителі і школярі загальноосвітніх шкіл №3, №31, №53, №61, №24, №16, №34, Зеленоярського закладу загальної середньої освіти, а також учні вищого професійного училища № 21.

Після пленарного засідання учасники конференції розділились.  Вчителі та викладачі взяли участь у секції «Потенціал STEM-освіти для розвитку компетентностей учнівської та студентської молоді». А для школярів студенти спеціальності соціальна робота та викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки підготували і провели квест «Скарби Петра Могили» на п’яти локаціях університету, під час якого провели профорієнтаційний захід спеціальності «Соціальна робота». А для  учнів вищого професійного училища № 21 викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки підготували  флешмоб, приурочений до Всесвітнього Дня толерантності.

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …