Науково-практична конференція «Формування професійних компетентностей учнівської та студентської молоді в межах СТЕМ-освіти».


16 листопада в ЧНУ ім. Петра Могили пройшла науково-практична конференція «Формування професійних компетентностей учнівської та студентської  молоді в межах СТЕМ-освіти».

Захід організований кафедрою соціальної роботи, управління і педагогіки Інституту  державного управління ЧНУ.

З вітальним словом конференцію відкрив ректор ЧНУ ім. Петра Могили, Леонід Клименко, який наголосив на швидкій зміні сучасного світу, розповів про закордонну освіту і потужний потенціал України в сфері науки.

«Мені дуже приємно, що світ змінюється не лише за межами України, а і в нашому рідному місті. Сьогодні необхідно, щоб ви могли отримувати знання на рівні найсучасніших технологій, які існують не просто в Україні, а й у всьому світі. Ми робимо все, щоб досвід найрозвиненіших країн  прийшов до нас, і щоб наші студенти мали доступ до новітніх навчальних технологій, до знань та будь-яких джерел  інформації», – зазначив Леонід Клименко.

Головною метою конференції є пошук шляхів успішного розв’язання проблемних питань соціальної роботи в Україні, залучення молоді до вирішення питань громади, розвиток компетентностей учнівської та студентської молоді в межах СТЕМ-освіти.

 «Я хотів би зазначити, що ті спеціальності, які готують в Інституті державного управління (це соціальна робота, публічне управління та адміністрування), на сьогодні є одними з пріоритетних», – говорить директор Інституту державного управління ЧНУ Володимир Ємельянов. Також з вітальним словом виступила завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Юліана Палагнюк.

На заході були присутні вчителі і школярі загальноосвітніх шкіл №3, №31, №53, №61, №24, №16, №34, Зеленоярського закладу загальної середньої освіти, а також учні вищого професійного училища № 21.

Після пленарного засідання учасники конференції розділились.  Вчителі та викладачі взяли участь у секції «Потенціал STEM-освіти для розвитку компетентностей учнівської та студентської молоді». А для школярів студенти спеціальності соціальна робота та викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки підготували і провели квест «Скарби Петра Могили» на п’яти локаціях університету, під час якого провели профорієнтаційний захід спеціальності «Соціальна робота». А для  учнів вищого професійного училища № 21 викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки підготували  флешмоб, приурочений до Всесвітнього Дня толерантності.

Події та оголошення


березня
5
Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

лютого
21
Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77