Науково-практична конференція «Формування професійних компетентностей учнівської та студентської молоді в межах СТЕМ-освіти».


16 листопада в ЧНУ ім. Петра Могили пройшла науково-практична конференція «Формування професійних компетентностей учнівської та студентської  молоді в межах СТЕМ-освіти».

Захід організований кафедрою соціальної роботи, управління і педагогіки Інституту  державного управління ЧНУ.

З вітальним словом конференцію відкрив ректор ЧНУ ім. Петра Могили, Леонід Клименко, який наголосив на швидкій зміні сучасного світу, розповів про закордонну освіту і потужний потенціал України в сфері науки.

«Мені дуже приємно, що світ змінюється не лише за межами України, а і в нашому рідному місті. Сьогодні необхідно, щоб ви могли отримувати знання на рівні найсучасніших технологій, які існують не просто в Україні, а й у всьому світі. Ми робимо все, щоб досвід найрозвиненіших країн  прийшов до нас, і щоб наші студенти мали доступ до новітніх навчальних технологій, до знань та будь-яких джерел  інформації», – зазначив Леонід Клименко.

Головною метою конференції є пошук шляхів успішного розв’язання проблемних питань соціальної роботи в Україні, залучення молоді до вирішення питань громади, розвиток компетентностей учнівської та студентської молоді в межах СТЕМ-освіти.

 «Я хотів би зазначити, що ті спеціальності, які готують в Інституті державного управління (це соціальна робота, публічне управління та адміністрування), на сьогодні є одними з пріоритетних», – говорить директор Інституту державного управління ЧНУ Володимир Ємельянов. Також з вітальним словом виступила завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Юліана Палагнюк.

На заході були присутні вчителі і школярі загальноосвітніх шкіл №3, №31, №53, №61, №24, №16, №34, Зеленоярського закладу загальної середньої освіти, а також учні вищого професійного училища № 21.

Після пленарного засідання учасники конференції розділились.  Вчителі та викладачі взяли участь у секції «Потенціал STEM-освіти для розвитку компетентностей учнівської та студентської молоді». А для школярів студенти спеціальності соціальна робота та викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки підготували і провели квест «Скарби Петра Могили» на п’яти локаціях університету, під час якого провели профорієнтаційний захід спеціальності «Соціальна робота». А для  учнів вищого професійного училища № 21 викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки підготували  флешмоб, приурочений до Всесвітнього Дня толерантності.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …