Науково-практична конференція «Екологічна безпека водного і атмосферного середовищ м. Миколаєва»

Запрошуємо Вас до участі в науково-практичній конференції «Екологічна безпека водного і атмосферного середовищ м. Миколаєва», яка проводиться в рамках науково-методичної конференції «Могилянські читання – 2018: Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний  аспекти»

Конференція відбудеться 12-13 листопада 2018 року в ЧНУ імені Петра Могили, кафедра екології (вул. 68 Десантників, 10, ауд. 4-312 (4-206)).

Початок конференції 12 листопада о 13.00.

До участі у заході запрошуються представники державних природоохоронних органів, установ, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, суб’єктів господарської діяльності, підприємств та організацій, науковці, викладачі вищих навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл, позашкільних закладів, студентів.

Теми для обговорення:

1. Забруднення повітряного басейну. Основні джерела шкідливих викидів у повітряний басейн (промислові та енергетичні об’єкти, автотранспорт) та їхній вплив на довкілля.
  2. Забруднення водних об’єктів. Джерела забруднення, сучасне використання, гідрологічні та гідродинамічні показники, джерела живлення відтоків і водоймищ.
  3. Захворюваність населення Миколаївщини у світлі невирішених екологічних проблем.
  4. Аналіз існуючої системи контролю за станом атмосфери та водних ресурсів та шляхи їхнього вдосконалення (з урахуванням збільшення повноважень органів місцевого самоврядування).
  5. Методи дослідження комплексної оцінки та прогнозування впливу техногенного забруднення на навколишнє середовище й людину.
  6. Нормування та регламентація шкідливих впливів на атмосферний простір і водне середовище.
  7. Екологічний аудит, екологічний менеджмент підприємств міста.
  8. Екологічна стандартизація та екосертифікація продукції.

Регламент роботи: доповідь – 10 хвилин, обговорення – 5 хвилин.

За матеріалами конференції передбачається видання збірки тез доповідей. Публікація безкоштовна.

Вимоги до оформлення тез:

1. Обсяг до 2 сторінок формату А4 з полями: верхнє та нижнє – 2 см, праве – 1 см. Шрифт набору – Times New Roman, 14 пт. Міжрядковий інтервал – 1,5.
  2. Заголовок тез (напівжирний, великими літерами, вирівнювання посередині.
  3. Напівжирним курсивом вирівнювання посередині:

– прізвище, ім’я, по-батькові учасника;

– назва організації.

1. З наступного рядка розміщується основний текст тез.
  2. Перелік посилань (за формою, що відповідає вимогам ДАК України).

Матеріали просимо подавати в оргкомітет за адресою: kafecobezpeka@ukr.net  (зав.кафедри екології проф.. Григор’єва Людмила Іванівна).

Термін подачі – до 04 листопада 2018 р.

У рамках конференції передбачається Круглий стіл з обговорення питання «Підготовка екологів у ВНЗ з точки зору роботодавця: що мають знати і вміти екологи, щоб бути привабливим і конкурентоспроможним на ринку праці».

Контактна інформація: тел. (0512)46 54 95; 096 243 41 09; 0968783379.