Науково-практична конференція «Екологічна безпека поселення та регіону як основа державної безпеки».

22-25 листопада  2016 р. у Чорноморському національному університеті  імені Петра Могили відбудеться науково-практична конференція (з міжнародною участю) «Екологічна безпека поселення та регіону як основа державної безпеки».

Мета конференції: наукове обґрунтування оптимальних шляхів, напрямів та характеру заходів місцевих органів самоврядування щодо сталого розвитку регіону на платформі практичного досвіду і наукових досліджень з екологічної безпеки адаптованих до європейських стандартів.

Тематика:

• Сталий розвиток: парадигма, концепції, план дій 2030, роль держави, регіону, населення;
  • Потенціал регіону (поселення): природний, економічний; науково-трудовий аспект;
  • Екологічна безпека регіону (поселення) як індекс якості процесу децентралізації в Україні на шляху адаптації до міжнародних стандартів;
  • Ноосферна гуманізація суспільства: людина і громада – індикатори процесу сталого розвитку поселення, регіону, держави.

Планується видання збірки доповідей. До друку прийматимуть тези, які міститимуть результати власного дослідження.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.