Науково-практична конференція «Екологічна безпека поселення та регіону як основа державної безпеки».

22-25 листопада  2016 р. у Чорноморському національному університеті  імені Петра Могили відбудеться науково-практична конференція (з міжнародною участю) «Екологічна безпека поселення та регіону як основа державної безпеки».

Мета конференції: наукове обґрунтування оптимальних шляхів, напрямів та характеру заходів місцевих органів самоврядування щодо сталого розвитку регіону на платформі практичного досвіду і наукових досліджень з екологічної безпеки адаптованих до європейських стандартів.

Тематика:

• Сталий розвиток: парадигма, концепції, план дій 2030, роль держави, регіону, населення;
  • Потенціал регіону (поселення): природний, економічний; науково-трудовий аспект;
  • Екологічна безпека регіону (поселення) як індекс якості процесу децентралізації в Україні на шляху адаптації до міжнародних стандартів;
  • Ноосферна гуманізація суспільства: людина і громада – індикатори процесу сталого розвитку поселення, регіону, держави.

Планується видання збірки доповідей. До друку прийматимуть тези, які міститимуть результати власного дослідження.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.

листопада
Всесвітній день науки: Могилянські читання – 2018 та міжнародна організація «Лікарі без кордонів»

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та Могилянських читань – 2018 ректоратом та медичним інститутом спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготовлені заходи, на які запрошуються усі студенти та співробітники