Науково-практична конференція «Екологічна безпека поселення та регіону як основа державної безпеки».

22-25 листопада  2016 р. у Чорноморському національному університеті  імені Петра Могили відбудеться науково-практична конференція (з міжнародною участю) «Екологічна безпека поселення та регіону як основа державної безпеки».

Мета конференції: наукове обґрунтування оптимальних шляхів, напрямів та характеру заходів місцевих органів самоврядування щодо сталого розвитку регіону на платформі практичного досвіду і наукових досліджень з екологічної безпеки адаптованих до європейських стандартів.

Тематика:

• Сталий розвиток: парадигма, концепції, план дій 2030, роль держави, регіону, населення;
  • Потенціал регіону (поселення): природний, економічний; науково-трудовий аспект;
  • Екологічна безпека регіону (поселення) як індекс якості процесу децентралізації в Україні на шляху адаптації до міжнародних стандартів;
  • Ноосферна гуманізація суспільства: людина і громада – індикатори процесу сталого розвитку поселення, регіону, держави.

Планується видання збірки доповідей. До друку прийматимуть тези, які міститимуть результати власного дослідження.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.