Науково-практична конференція ДРІДУ НАДУ при Президентові України

Дніпропетровський регіональний інститут державного управління при Президентові України запрошує до участі у науково-практичній конференції “Науково-практичне забезпечення розвитку та співробітництва об’єднаних територіальних громад”, Dnipropetrovskiy_institut

яка проходитиме у формі заочного обговорення проблемних питань на сайті Дніпропетровського регіонального інституту державного управління при Президентові України з 24 жовтня – 24 листопада 2016 р .

Інформаційний лист – Науково-практичне забезпечення розвитку та співробітництва об’єднаних територіальних громад 2016.

листопада
Семінар на тему “Цифровий ідентифікатор об’єкта DOI (The Digital Object Identifier). Агентство CrossRef”

Шановні колеги! Редактори та редколегії  наявних та майбутніх журналів! Запрошуємо Вас на семінар, якій відбудеться 15-го листопада 2018 р.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.