Науково-практична конференція ДРІДУ НАДУ при Президентові України - ЧНУ iм. Петра Могили

Науково-практична конференція ДРІДУ НАДУ при Президентові України

Дніпропетровський регіональний інститут державного управління при Президентові України запрошує до участі у науково-практичній конференції “Науково-практичне забезпечення розвитку та співробітництва об’єднаних територіальних громад”, Dnipropetrovskiy_institut

яка проходитиме у формі заочного обговорення проблемних питань на сайті Дніпропетровського регіонального інституту державного управління при Президентові України з 24 жовтня – 24 листопада 2016 р .

Інформаційний лист – Науково-практичне забезпечення розвитку та співробітництва об’єднаних територіальних громад 2016.

січня
Про нарахування стипендії

Шановні студенти! Стипендія, на другий триместр,  буде нараховуватись у відповідності до постанов Кабінету Міністрів України:

грудня
День Відкритих Дверей

18 грудня 2016 року о 10.00 відбудеться День Відкритих Дверей, в Чорноморському національному університеті ім. Петра Могили.