Наукова зустріч з академіком Павлом Гай-Нижником

Шановні колеги, студенти, та гості університету!

Запрошуємо вас 26 квітня 2018 р. о 10.30 до приміщення Вченої Ради ЧНУ ім. Петра Могили на зустріч з українським істориком, поетом, громадсько-політичнем діячем

Гай-Нижником Павлом Павловичем.

Доктор історичних наук Павло Гай-Нижник – академік Української академії наук, завідувач відділу історичних студій, один з провідних ідеологів і теоретиків сучасного «правого» руху (націоналізму і націонал-консерватизму) в Україні.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.