Наукова зустріч з академіком Павлом Гай-Нижником

Шановні колеги, студенти, та гості університету!

Запрошуємо вас 26 квітня 2018 р. о 10.30 до приміщення Вченої Ради ЧНУ ім. Петра Могили на зустріч з українським істориком, поетом, громадсько-політичнем діячем

Гай-Нижником Павлом Павловичем.

Доктор історичних наук Павло Гай-Нижник – академік Української академії наук, завідувач відділу історичних студій, один з провідних ідеологів і теоретиків сучасного «правого» руху (націоналізму і націонал-консерватизму) в Україні.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.