Наукова конференція “Слов’янські студії” - ЧНУ iм. Петра Могили

Наукова конференція “Слов’янські студії”

21–22 квітня 2017 року на базі кафедри української філології, теорії та історії літератури Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбудеться ІІ Міжнародна наукова конференція «Слов’янські студії», присвячена 150-річчю заснування Південнослов’янського пансіону Тодора Мінкова.

Основні завдання конференції – зміцнення глибинних зв’язків між слов’янськими мовами й культурами різних країн, осягнення їхнього місця в контексті інослов’янських культур, інтенсифікація слов’янознавчих філологічних досліджень за рахунок розширення співпраці з фахівцями різних країн.

У рамках конференції планується робота круглого столу на тему «Роль Південнослов’янського пансіону Тодора Мінкова в підготовці національних еліт для балканських країн», урочисте відкриття бюсту-пам’ятника Тодору Мінкову в краєзнавчому музеї «Старофлотські казарми», вручення медалі «Тодора Мінкова», презентація репринтного видання книги «Спогади» Петра Абрашева, прем’єра телефільму «Південнослов’янський пансіон».

Запрошуємо усіх охочих взяти участь у конференції та урочистих заходах!

За додатковою інформацією звертатися:

Секретар оргкомітету конференції – викладач кафедри української філології, теорії та історії літератури ЧНУ ім. Петра Могили Понкратова Валентина Миколаївна.

Тел.: +38 050 254 00 14;

Е-mail: v_ponkratova@mail.ru.

Травня
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба.

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.