Наукова конференція «АРХЕОЛОГІЯ СХІДНОЇ ЄВРОПИ В ПЕРВІСНУ ДОБУ»

26-27 жовтня 2018 р. в Миколаївському бласному краєзнавчому музеї відбулася Міжнародна наукова конференція «АРХЕОЛОГІЯ СХІДНОЇ ЄВРОПИ В ПЕРВІСНУ ДОБУ», в якій взяли участь кандидат історичних наук, доцент кафедри історії Піструіл Ігор Володимирович та студенти спеціальності  «Історія та археологія».

Конференція була присвячена 40-й річниці початку досліджень поселень кам’яної доби біля села Анетівка та 90-й річниці відкриття городища доби фінальної бронзи Дикий Сад.

Організаторами конференції виступили такі організації: Чорноморський Національний університет імені Петра Могили, Миколаївський Національний університет імені В.О. Сухомлинського, Одеський археологічний музей НАН України, Миколаївський обласний краєзнавчий музей, Миколаївська обласна організація Національної Спілки краєзнавців України.

У роботі конференції взяли участь дослідники з освітніх та наукових установ: Інституту археології НАН України, Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, Одеського археологічного музей НАН України; (Україна); Інституту історії матеріальної культури РАН; Курчатовського краєзнавчого музей (Росія).

У рамках конференції відбулася презентація нового випуску журналу «Краєзнавство». Для учасників та гостей конференції проведено екскурсію Миколаївським обласним краєзнавчим музеєм «Старофлотські казарми», екскурсії на археологічні пам’ятки: городище доби бронзи Дикий Сад та палеолітичні пам’ятки біля села Анетівка.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).