Наукова конференція «АРХЕОЛОГІЯ СХІДНОЇ ЄВРОПИ В ПЕРВІСНУ ДОБУ»

26-27 жовтня 2018 р. в Миколаївському бласному краєзнавчому музеї відбулася Міжнародна наукова конференція «АРХЕОЛОГІЯ СХІДНОЇ ЄВРОПИ В ПЕРВІСНУ ДОБУ», в якій взяли участь кандидат історичних наук, доцент кафедри історії Піструіл Ігор Володимирович та студенти спеціальності  «Історія та археологія».

Конференція була присвячена 40-й річниці початку досліджень поселень кам’яної доби біля села Анетівка та 90-й річниці відкриття городища доби фінальної бронзи Дикий Сад.

Організаторами конференції виступили такі організації: Чорноморський Національний університет імені Петра Могили, Миколаївський Національний університет імені В.О. Сухомлинського, Одеський археологічний музей НАН України, Миколаївський обласний краєзнавчий музей, Миколаївська обласна організація Національної Спілки краєзнавців України.

У роботі конференції взяли участь дослідники з освітніх та наукових установ: Інституту археології НАН України, Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, Одеського археологічного музей НАН України; (Україна); Інституту історії матеріальної культури РАН; Курчатовського краєзнавчого музей (Росія).

У рамках конференції відбулася презентація нового випуску журналу «Краєзнавство». Для учасників та гостей конференції проведено екскурсію Миколаївським обласним краєзнавчим музеєм «Старофлотські казарми», екскурсії на археологічні пам’ятки: городище доби бронзи Дикий Сад та палеолітичні пам’ятки біля села Анетівка.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.