Наукова конференція «АРХЕОЛОГІЯ СХІДНОЇ ЄВРОПИ В ПЕРВІСНУ ДОБУ»


26-27 жовтня 2018 р. в Миколаївському бласному краєзнавчому музеї відбулася Міжнародна наукова конференція «АРХЕОЛОГІЯ СХІДНОЇ ЄВРОПИ В ПЕРВІСНУ ДОБУ», в якій взяли участь кандидат історичних наук, доцент кафедри історії Піструіл Ігор Володимирович та студенти спеціальності  «Історія та археологія».

Конференція була присвячена 40-й річниці початку досліджень поселень кам’яної доби біля села Анетівка та 90-й річниці відкриття городища доби фінальної бронзи Дикий Сад.

Організаторами конференції виступили такі організації: Чорноморський Національний університет імені Петра Могили, Миколаївський Національний університет імені В.О. Сухомлинського, Одеський археологічний музей НАН України, Миколаївський обласний краєзнавчий музей, Миколаївська обласна організація Національної Спілки краєзнавців України.

У роботі конференції взяли участь дослідники з освітніх та наукових установ: Інституту археології НАН України, Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, Одеського археологічного музей НАН України; (Україна); Інституту історії матеріальної культури РАН; Курчатовського краєзнавчого музей (Росія).

У рамках конференції відбулася презентація нового випуску журналу «Краєзнавство». Для учасників та гостей конференції проведено екскурсію Миколаївським обласним краєзнавчим музеєм «Старофлотські казарми», екскурсії на археологічні пам’ятки: городище доби бронзи Дикий Сад та палеолітичні пам’ятки біля села Анетівка.

 

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).