Наукова конференція «АРХЕОЛОГІЯ СХІДНОЇ ЄВРОПИ В ПЕРВІСНУ ДОБУ»

26-27 жовтня 2018 р. в Миколаївському бласному краєзнавчому музеї відбулася Міжнародна наукова конференція «АРХЕОЛОГІЯ СХІДНОЇ ЄВРОПИ В ПЕРВІСНУ ДОБУ», в якій взяли участь кандидат історичних наук, доцент кафедри історії Піструіл Ігор Володимирович та студенти спеціальності  «Історія та археологія».

Конференція була присвячена 40-й річниці початку досліджень поселень кам’яної доби біля села Анетівка та 90-й річниці відкриття городища доби фінальної бронзи Дикий Сад.

Організаторами конференції виступили такі організації: Чорноморський Національний університет імені Петра Могили, Миколаївський Національний університет імені В.О. Сухомлинського, Одеський археологічний музей НАН України, Миколаївський обласний краєзнавчий музей, Миколаївська обласна організація Національної Спілки краєзнавців України.

У роботі конференції взяли участь дослідники з освітніх та наукових установ: Інституту археології НАН України, Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, Одеського археологічного музей НАН України; (Україна); Інституту історії матеріальної культури РАН; Курчатовського краєзнавчого музей (Росія).

У рамках конференції відбулася презентація нового випуску журналу «Краєзнавство». Для учасників та гостей конференції проведено екскурсію Миколаївським обласним краєзнавчим музеєм «Старофлотські казарми», екскурсії на археологічні пам’ятки: городище доби бронзи Дикий Сад та палеолітичні пам’ятки біля села Анетівка.

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.