Наукова дискусія з актуальних питань історії України, Польщі та українсько-польських відносин

Науково-дослідний інститут Полоністики ЧНУ ім. Петра Могили з нагоди 100-річчя проголошення незалежності України й отримання незалежності Польщі запрошує усіх охочих на наукову дискусію з актуальних питань історії України, Польщі, українсько-польських відносин, яка відбудеться в межах круглого столу «Україна-Польща: архіви, джерела, історія» 10 грудня 2018 року о 14.00 у приміщенні Вченої Ради.

З доповідями виступатимуть відомі українські й польські вчені, зокрема, директор Державного архіву в Миколаївській області д.і.н., професор Лариса Левченко, голова Миколаївського відділення Інституту історії НАН України, завідувач кафедри історії ЧНУ ім. П.Могили д.і.н., професор Юрій Котляр, голова Миколаївського осередку Національної спілки краєзнавців України д.і.н., професор, завідувач кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Олександр Тригуб, директор Науково-дослідного інституту Полоністики ЧНУ ім. П.Могили к.і.н., доцент кафедри історії Ольга Морозова, директор Державного архіву в Пйотркові Трибунальському к.і.н. Томаш Матушак, заступник директора Науково-дослідного інституту Полоністики, доцент кафедри історії ЧНУ ім. П.Могили, к.і.н. Ольга Гайдай, доцент кафедри історії ЧНУ ім. П.Могили, к.і.н. Наталія Шевченко, представник Державного архіву в Пйотркові Трибунальському к.і.н., спеціаліст з питань освіти й популяризації Мачей Хубка та інші.

Захід організований за сприяння Державного архіву в Пйотркові Трибунальському (Польща), Державного архіву Миколаївської області тощо. На захід запрошений Генеральний консул Республіки Польща в Одесі пан Анджей Шмідтке.

Після дискусії у галереї університету о 16.00 відбудеться відкриття виставки «Українські сліди на пйотрковській землі (документи Державного архіву в Пйотркові Трибунальському)». Виставку відкриватиме директор Державного архіву в Пйотркові Трибунальському (Польща), пан Томаш Матушак.