Наукова бібліотека запрошує методистів та представників кафедр на практичний семінар!

Увага!

Наукова бібліотека Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує на практичний семінар «Про підготовку матеріалів до передачі електронної копії кваліфікаційних робіт студентів ЧНУ імені Петра Могили до електронного репозитарію кваліфікаційних робіт студентів». Бібліотека очікує провідних фахівців кафедр та відповідальних за передачу електронних копій кваліфікаційних робіт до електронного репозитарію кваліфікаційних робіт студентів (КРС).

У програмі семінару:

• обговорення досвіду минулої сесії щодо підготовки та передачі електронних копій кваліфікаційних робіт у Наукову бібліотеку для занесення в електронний репозтарій КРС (зауваження та помилки);
  • ознайомлення з рекомендаціями щодо підготовки до передачі електронних копій кваліфікаційних робіт, файлів, шляхів передачі, строків, форматів матеріалів, наявності у кваліфікаційних роботах обов’язкових елементів опису відповідно до програмного забезпечення електронного репозитарію КРС;
  • приклади форматування та оформлення файлів для передачі.

Коли? – 10 травня 2023 року

Початок о 10:30.

Де? – Читальна зала 11 корпусу.