Наукова бібліотека продовжує практику викладання окремих тем академічного курсу «Основи наукових досліджень та академічна доброчесність»: розвиток міжструктурних зв’язків триває

Розвиток та покращення міжструктурних зв’язків у ЧНУ імені Петра Могили триває! Задля покращення якості освіти та урізноманітнення занять викладачі та співробітники різних структурних підрозділів організовують спільні інтерактивні зустрічі.

Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили продовжує практику викладання окремих тем академічного курсу «Основи наукових досліджень та академічна доброчесність».

31 жовтня 2023 року студенти кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови факультету філології в межах академічного курсу (викладач – кандидатка філологічних наук Вікторія Агєєва) ознайомились із двома темами, зокрема «Бібліотечні джерела інформації: критерії пошуку» та «Бібліографічне оформлення джерел інформації».

Фахівці бібліотеки, Лариса Колесник, заступник директора бібліотеки, та Лілія Болдуреску, завідувачка інформаційно-бібліографічним відділом, розказали студентам про ресурси відкритого доступу, бібліотечно-бібліографічні джерела інформації, критерії, шляхи пошуку, а також про бібліографічне оформлення джерел інформації.

Наданий алгоритм пошуку студенти можуть використовувати як в класичних каталогах, так і в електронних каталогах, а також в наукометричних базах даних.  Особливу увагу здобувачів вищої освіти лекторки звернули на принципи академічної доброчесності, основні правила опису бібліографічних посилань, бібліографічне оформлення наукових робіт, списку використаної літератури, а також використання інституційного репозитарію ЧНУ ім. Петра Могили.