Наукова бібліотека імені Петра Могили вітає з Днем науки в Україні


Щиро вітаємо зі святом – Днем науки!

У третю суботу травня (в цьому році це 16 травня) в Україні відзначається професійне свято працівників науки – День науки, встановлений Указом Президента від 14.02.1997 № 145/97.

Пріоритетом свята є вшанування наукових традицій, досягнень наших учених, якими ми цілком справедливо пишаємося, і на яких покладаємо великі сподівання.

Наполеглива праця наукових працівників примножує здобутки в науці та вихованні громадян нашої країни.

Розвиток науки – це ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій. Разом з тим, це – основа інтелектуального потенціалу нації, її  майбутнього.

До цього дня в усіх куточках країни проходять тижні науки, дні відкритих дверей в академічних установах і закладах вищої освіти, виступи провідних вітчизняних та іноземних вчених із популярними лекціями, екскурсії до лабораторій та музеїв, презентації інноваційних розробок, тощо.

Зараз, у зв’язку з карантином багато цікавих заходів проходять в онлайн-режимі.

На сайті ЧНУ імені Петра Могили в розділі «Наука» Ви знайдете цікаву інформацію про досягнення та творчі плани університету.

Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили бажає усім вченим, науково-педагогічним працівникам нашого університету міцного здоров’я та творчої наснаги.

Нових вам відкриттів, новацій та звершень!

Події та оголошення


лютого
6
Починаються курси тематичного удосконалення лікарів (на базі навчально-наукового інституту післядипломної освіти)

 Шановні колеги Навчально-науковий інститут післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили, на підставі Наказу МОЗ України №446 від 22.02.2019. «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів» та постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 302 «Про затвердження Положення про систему …

листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …