Наукова бібліотека імені Петра Могили вітає з Днем науки в Україні


Щиро вітаємо зі святом – Днем науки!

У третю суботу травня (в цьому році це 16 травня) в Україні відзначається професійне свято працівників науки – День науки, встановлений Указом Президента від 14.02.1997 № 145/97.

Пріоритетом свята є вшанування наукових традицій, досягнень наших учених, якими ми цілком справедливо пишаємося, і на яких покладаємо великі сподівання.

Наполеглива праця наукових працівників примножує здобутки в науці та вихованні громадян нашої країни.

Розвиток науки – це ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій. Разом з тим, це – основа інтелектуального потенціалу нації, її  майбутнього.

До цього дня в усіх куточках країни проходять тижні науки, дні відкритих дверей в академічних установах і закладах вищої освіти, виступи провідних вітчизняних та іноземних вчених із популярними лекціями, екскурсії до лабораторій та музеїв, презентації інноваційних розробок, тощо.

Зараз, у зв’язку з карантином багато цікавих заходів проходять в онлайн-режимі.

На сайті ЧНУ імені Петра Могили в розділі «Наука» Ви знайдете цікаву інформацію про досягнення та творчі плани університету.

Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили бажає усім вченим, науково-педагогічним працівникам нашого університету міцного здоров’я та творчої наснаги.

Нових вам відкриттів, новацій та звершень!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …